Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wąż płynu chłodniczego 3.0 automat quattro


Rikone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pewien problem ze starym kruszącym się wężem układu chłodzenia i bardzo proszę was o pomoc ponieważ musiałbym go wymienić. A mianowicie chodzi mi o wąż który jest przy akumulatorze i schodzi od razu w dół. Obstawiam że jest to albo zasilanie albo powrót, byłem w aso i znaleźli mi taki numer 8E1819372 z końcówka G lub F lecz nic w internecie nie można znaleźć :(

Edytowane przez Rikone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem trochę i te numery co mi podali w aso są błędne bo podali numery od wężów nagrzewnicy... a tamtych numerów nadal nie mam :( ktoś jest w stanie pomóc wypatrzeć to z etki ? Czy temat umrze śmiercią naturalną :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IFINTERFACE.COM

Программа ETKA, Program ETKA, ETKA онлайн, ETKA-онлайн, этка онлайн, этка-онлайн, ETKA online, ETKA-online, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA, PORSCHE, ETKA, ETKA7, ETKA7.4, ETKA7.5, ETKA7.0...

Poszukaj sobie na schemacie bo najlepiej wiesz, który to dokładnie jest wąż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy aku są wężę od zasilania i powrotu nagrzewnicy... jeśli nie masz ich na myśli to pokaż na zdjęciu dokładnie który wąż cię interesuje.

 

tutaj masz schemat węży dla silnika V6

image.png.de1191dddb4835873bf7b7f870b4fe3a.png

w pozycji 55 zaznaczonej na schemacie przychodzą węże idące do i z nagrzewnicy.

tu ich numery dla aut z VINem wyższym niż xxxxxx8Ex1x045001

 

powrót z nagrzewnicy - 8E1 819 373 P
zasilanie nagrzewnicy - 8W1 819 371 P

 

oczywiście dla silnika AVK

 

 

Edytowane przez MaTeo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie tematem. Sorki dopiero dzisiaj wrzucam foto. Chodzi mi dokładnie o ten co schodzi w dół.

20230221_164801.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wąż wygląda na dokładany bo masz wpiętą tam instalację  LPG. Jak wyżej pisałem w oryginale węże  przechodzą  od nagrzewnicy az pod blachę podszybia, u ciebie widać trójnik dołożony i w nim upatrywał  bym problemu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę 3 zibbanty, także jest tam więcej nagrzebane, do tego wąż górny też się rozchodzi już. Ja wymieniałem u siebie ten wąż, bo myślałem że mój jest uszkodzony ale okazało się, że jest ok. Jak chcesz to mogę go sprzedać, nie rozwiąże to jednak u Ciebie problemu bo masz LPG i musiał byś znaleźć kogoś, kto poprawi taki bubel, jak wpinanie się w takie miejsca.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...