Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pompka do spryskiwaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam taki problem, nie dawno miałem stłuczkę a4 b6, wymieniłem cały zderzak na taki bez otworów na spryskiwacze ksenownów. Problem jest taki, podczas stłuczki uszkodziła się też pompka spryskiwaczy halogenów. Jako że nie mam w zderzaku tych otworów stwierdziłem że się pozbędę tych spryskiwaczy jak i tak nie mam ksenonów. Ale ze zbiornika leje się woda, nie wiem jak zaślepić ten otwór po pompce, jest jakiś klej, albo zaślepka gumowa która wytrzyma i właściwie uszczelni zeby płyn się nie wylewał?

IMG_20221222_114800.jpg

IMG_20221222_114819.jpg

IMG_20221222_114824.jpg

Opublikowano

Możesz dosztukować jakiś korek gumowy i go zakleić, żeby nie wypadł.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Langista napisał(a):

Możesz dosztukować jakiś korek gumowy i go zakleić, żeby nie wypadł.

A jest do tego jakiś dobry klej? Nie chce znowu za jakiś czas tego znowu rozbierać. I co lepsze klej czy spawarka do plastiku?

Opublikowano

Klej dwuskładnikowy powinien sobie z tym poradzić 

Opublikowano

Nie lepiej kupić nową (nawet ori) uszczelkę za grosze i pompkę spryskiwacza nawet ze szrotu? Podejdą nawet od VW Skody. Wycieku nie będzie klej jak zareaguje z zimowym płynem albo pójdzie w układ i dysze pozatyka.

Opublikowano

Pompka nowa zamiennik kosztuje ok 20-30zł ,do tego uszczelka i po kłopocie,w  razie jak Twoja się spali zamienisz miejscami

Opublikowano

Płyn zimowy nie rozpuści dwuskładnikowego kleju. Autor chciał najtańsze z możliwych rozwiązań to ma..

Opublikowano
  • Autor

Okej sprawa ogarnięta, nową pompkę zamonowałem i uszczelniłem, nie chciałem ryzykować, druga sprawa. Wystaje mi talia wiązka, jakby z jakimś czujnikiem co to jest? Leci jakby z intercolera ale nie ma nigdzie miejsca żeby to wpiąć 

16718868668926789606229140296422.jpg

16718868856034176854011007370106.jpg

Opublikowano

 

Wygląda jak czujnik temperatury zewnętrznej.

 

Opublikowano
28 minut temu, gajdam592 napisał(a):

Okej sprawa ogarnięta, nową pompkę zamonowałem i uszczelniłem, nie chciałem ryzykować, druga sprawa. Wystaje mi talia wiązka, jakby z jakimś czujnikiem co to jest? Leci jakby z intercolera ale nie ma nigdzie miejsca żeby to wpiąć 

16718868668926789606229140296422.jpg

16718868856034176854011007370106.jpg

Czujnik temperatury zewnętrznej, miejsce montażu to chłodnica wspomagania ,ten czarna rurka przed chłodnicą klimy, powinno być tam oczko plastikowe

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, greg2505 napisał(a):

Czujnik temperatury zewnętrznej, miejsce montażu to chłodnica wspomagania ,ten czarna rurka przed chłodnicą klimy, powinno być tam oczko plastikowe

Dzięki wielkie już ogarnięte, faktycznie znalazłem to oczko, koniec roboty bo wigilia, zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.