Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b6] Audi exclusive fajna wersja na projekt


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, sahipp napisał(a):

 

świetnie ten przód wygląda, taki muskularny... jedynie co mnie wstrzymuje aby zrobić to samo u siebie to złodziejstwo... posiadam seryjny zderzak a już komuś spodobała się środkowa kratka... a te z s`ek dodatkowo swoje kosztują...

Mój jest przerobiony tzn. Sam go przerobiłem . Kupiłem dokładkę z kratkami na olx udało się tak spasować ze zderzak jest równo z błotnikiem a wcześniej jak oglądałem takie przeróbki to mówili ze ta się nie da ze dokladka jest za krótka . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglada zderzak bokiem 

 

IMG_5334.thumb.jpeg.67b5bfa88caab8240d91876c52abfe09.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie  wyszło  z tym zderzakiem, dużo pracy  z dołożeniem  tej dokładki  s line? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Misieqq7 napisał(a):

Ładnie  wyszło  z tym zderzakiem, dużo pracy  z dołożeniem  tej dokładki  s line? :)

Nie jest dużo , wystarczy odciąć cześć starego stelaża i to wszystko . Radzę odcinać etapami , żeby nie odciąć za dużo . Tniemy i dokładamy nowa dokładkę i sprawdzamy czy coś jeszcze chaczy czy już jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, peter22 napisał(a):

Nie jest dużo , wystarczy odciąć cześć starego stelaża i to wszystko . Radzę odcinać etapami , żeby nie odciąć za dużo . Tniemy i dokładamy nowa dokładkę i sprawdzamy czy coś jeszcze chaczy czy już jest ok

Ok dzięki  za info  też  myślę  o takim modzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze? bardzo fajnie Tobie to wyszło, gratuluje moda

Edytowane przez sahipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sahipp napisał(a):

szczerze? bardzo fajnie Tobie to wyszło, gratuluje moda

Dzięki 

 

szukam pozostałych dwóch elementów zewnętrznych pakietu s-line i do lakiernika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pisałem o a4 z braku czasu . 
Dzisiaj auto odebrane od mechanika po wymianie 

- olej w dyfrze

- olej w torsenie 

- zimering skrzyni od strony wału bo się pociło 

- wymiana wszystkich trzech poduszek silnika 

 

Do zrobienia sprężarka klimy , bo puszcza olej .

 

nie znalazłem w normalnej cenie zderzaka s-line na tył , wiec dalej szukam . 
 

Za to udało się dorwać spojler Ala rs . Jak znajdę zderzak tył to idzie do malowania przednia dokladka s-line , lotka.

 

 

IMG_5572.jpeg

IMG_5570.jpeg

IMG_5571.jpeg
 

IMG_5653.png

de3b5855-ed12-4210-a676-48a174b5a80f.jpeg

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Obserwuje Cię od jakiegoś czasu i padło dużo słów " ala " . 😛 nie nadużywaj tego słowa , bo Twój samochód na prawdę zaczyna super wyglądać  i nie bądź aż tak skromny :) Spoiler na zdjęciach wyżej wygląda kozacko , chyba sam się zainteresuję takim , a o dokładkę z cupry dbaj bo już praktycznie nie osiągalny temat nawet w ASO : ) Po za tym bardzo ładny wóz i oby do przodu ! Ja Przód + tył s line wyrwałem za 1400 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Koziar993 napisał(a):

Hej ! Obserwuje Cię od jakiegoś czasu i padło dużo słów " ala " . 😛 nie nadużywaj tego słowa , bo Twój samochód na prawdę zaczyna super wyglądać  i nie bądź aż tak skromny :) Spoiler na zdjęciach wyżej wygląda kozacko , chyba sam się zainteresuję takim , a o dokładkę z cupry dbaj bo już praktycznie nie osiągalny temat nawet w ASO : ) Po za tym bardzo ładny wóz i oby do przodu ! Ja Przód + tył s line wyrwałem za 1400 zł 

Dzięki , staram się hehe . 
Niestety  ale nie mam dokładki cupry. 
No ceny fajne jak za dwa zderzaki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jak tam u Ciebie wyszło ,dopasowanie tej lotki na klape? leży dobrze? Widzę ,że ładnie tam jedziesz z modami, gratulacje :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, A4b6quattro napisał(a):

Cześć. Jak tam u Ciebie wyszło ,dopasowanie tej lotki na klape? leży dobrze? Widzę ,że ładnie tam jedziesz z modami, gratulacje :thumbup1:

Przyłożyłem ja na sztukę i wyglada Ok . Dojdzie lakier i klej dlatego pewnie trzeba będzie troszkę liznąć ja od spodu żeby było więcej luzu , ale to już zostawiam lakiernikowi . 
sprzedawca powiedział jasno . Przed malowaniem dobrze dopasować 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabrałem się za wymianę gumowych uszczelek w zbiorniczku spryskiwaczy , bo mi uciekał płyn wymieniłem przy okazji pompkę od spryskiwaczy lamp mimo wymiany spryski dalej nie działają 😩. Po wymianie uszczelek na nowe dalej się lało 😩. Okazało się ze winowajca jest wężyk plastykowy co dochodzi do pompki spryskiwaczy szyby . Szybka naprawa i już nic nie cieknie . Dobrze ze to nie wina zbiorniczka bo mam jedyny w swoim rodzaju (w aucie jest webasto) mimo ze numery innych są identyczne to zbiorniczki się różnią . 

IMG_5701.jpeg

IMG_5702.jpeg

IMG_5703.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...