Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z ogrzewaniem


miki_bak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam grupowiczów. Mam taki problem . Moje audi raz grzeje a raz nie . Co będzie przyczyną. Mechanik twierdzi ze klapki od wentylacji się nie otwierają . Jak odbierałem auto od mechanika to powiedział ze nie działa ogrzewanie . A wcześniej działało . Przejechałem się kawałek i zaczęło grzać . Już tak kiedyś miałem ze raz grzali raz nie . Proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę poszukać na forum gotowych rozwiązań, jest podwieszonych wiele tematów z rozwiązanymi problemami a ten jest jednym z nich. To standardowa usterka w audi a4 B5, B6, B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Patrykbfb napisał(a):

A płynu ci nie ubywa?

Miałem stłuczkę . Wymieniany był cały pas przedni . Wcześniej było ok . Płynu nie ubywa . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, miki_bak napisał(a):

Moje audi raz grzeje a raz nie

zakładając że płyn się zagrzewa, że nic nie ubywa oraz to że miałeś stłuczkę ( nie wiem jak mocne było uderzenie) ale poszedłbym w kierunku jak koledzy podpowiedzieli coś z klapkami.... sprawdź ręką tak wiesz po męsku czy króćce ,,wodne,, do nagrzewnicy gorące i będziesz miał na 100% odpowiedź... Ogólnie temat prosty lecz upierdliwy, rozebrać wszystko i popatrzeć jak te silniczki pracują... Można chyba jeszcze VAG`iem testy porobić ale ja akurat nie mam doświadczenia w tym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei 

1 podpiąc do komp 

2 Sprawdzić błędy

3 zdjąć schowek tam prawie wszystko silniczki klap

spray do potencjometrów a którym nie pomoże to kupi same potencjometry i wymieni potem nastawy początkowe i wszystko ma grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...