Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B8 2012r 1.8T 170koni, przebieg 150tkm, VIN: WAUZZZ8K0DA004098 cena 46,900zł


Antek50

Rekomendowane odpowiedzi

witam co sądzicie na temat tego egzemplarza z tym silnikiem benzynowym 1.8T 170koni z manualna skrzynią biegów? zastanawiam się konkretnie nad tym egzemplarzem z ogłoszenia

 

auto ze szwajcarii napęd na przód 

 

link do oferty:

 

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4 - Pierwszy właściciel (od nowości), Szary, Benzyna, 170 KM, 1 798 cm3

 

 

Edytowane przez Antek50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam co takiego jest w tym aucie, że byłbyś w stanie zapłacić za niego takie pieniądze? No chyba, że auta używane cały czas drożeją, ale raczej ten konkretnie egzemplarz nie powinien tyle kosztować :eusathink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pelonek1 napisał(a):

Ja się zastanawiam co takiego jest w tym aucie, że byłbyś w stanie zapłacić za niego takie pieniądze? No chyba, że auta używane cały czas drożeją, ale raczej ten konkretnie egzemplarz nie powinien tyle kosztować :eusathink:

Dlaczego powinien być tańszy? Nie rozumiem?

 

Po lifcie wciąż dobrze wyglada, audi nie od dziś ładnie utrzymuje cenę, przebieg ma nieduży, już cena i tak trochę spadła bo ceniona była 48.900 a za ileś czasu widziałem 47.500 i teraz 46.900 być może do urwania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Antek50 napisał(a):

Dlaczego powinien być tańszy? Nie rozumiem?

Ja bym tyle nie zapłacił za ten egzemplarz, oczywiście Ty kupujesz, nie ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Antek50 napisał(a):

Dlaczego powinien być tańszy? Nie rozumiem?

Bo po za bixami i MMI nic w nim nie ma. Zwykłe standardowe wypozażenie. Klima jednostrefowa, zwykłe stołki, zawias itp ..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pelonek1 napisał(a):

Ja bym tyle nie zapłacił za ten egzemplarz, oczywiście Ty kupujesz, nie ja :wink:

Ale z jakiego powodu? Mogę poznać Twoją opinie? Czy jest ona taka:

 

nie-no-tyle-to-nie-wojny-samochodowe-tvn

 

Nie bo nie?

 

Spokojnie są droższe, ta w limuzynie ten sam rok i przebieg.

 

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel (od nowości), Srebrny, Benzyna, 170 KM, 1 798 cm3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Bo po za bixami i MMI nic w nim nie ma. Zwykłe standardowe wypozażenie. Klima jednostrefowa, zwykłe stołki, zawias itp ..

 

Zawias i fotele nie kują mnie w oczy. Jednak sporym minusem jest dla mnie brak PDC. Ale większy wypas to zwykle cena która nawet w jednym roczniku potrafi być wyższa o 10tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Antek50 napisał(a):

Ale z jakiego powodu?

Już Ci @Muskel1 napisał wyżej, mam podobne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie wyposażenie cena jest wygórowana, ale takie czasy nadeszły i ten egzemplarz nie jest wyjątkiem. Wystarczy popatrzeć na inne ogłoszenia aby stwierdzić, że handlarzom poprzewracało się we łbach. 

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muskel1

Czy cena wygórowana to nie wiem ale przejrzałem jakie ceny są np w Niemczech za takie auto i z tym przebiegiem w tym roczniku trzeba wybecalować 12-14 k euro. 

 

WWW.EBAY-KLEINANZEIGEN.DE

Wie oben beschrieben, unfallfrei. Sportsitze + Lenkrad Audi Soundpaket Kein Reparaturstau. Im...,Audi A4...

 

WWW.EBAY-KLEINANZEIGEN.DE

Ich verkaufe hier meinen gepflegten Audi A4 B8 Avant. Das Auto hat 2 Vorbesitzer. Der Audi hat...,Audi a4 B8...

 

WWW.EBAY-KLEINANZEIGEN.DE

Gepflegtes Fahrzeug, Top-Ausstattung, Farbe brillantrot, Großes MMI-Navigationsdisplay, PDC vorne...,Audi...

 

WWW.EBAY-KLEINANZEIGEN.DE

Verkaufe hier mein gepflegtes und zuverlässiges Fahrzeug welches nur mit Verstand bewegt...,Audi A4 1.8...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w PL ceny są wygórowane. Wszędzie tak jest. Auto, które przed 2 laty kosztowało 10 k€ musisz dziś zapłacić 2-2,5 k€ więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napisałeś mi że 46,900zł byś nie dał bo to dużo, tu wkleiłem tylko kilka ogłoszeń podobnych rocznikiem przebiegiem silnikiem, ( a wkleiłem z niemiec bo przeciez bardzo dużo się z tamtąd ciągnie aut do polski) jedna z tych ma tylko 3 strefy klimy ta czerwona bodajrze, cała reszta to co najwyżej ma sportowe fotele i zawias a cena takich wychodzi po sprowadzeniu 55-65k zł  to uważam że już jest sporą ceną, ja wiem że dawniej 2-3 lata temu można było je kupić za 10tys euro i jeszcze były młodsze w dodatku ale do tamtych czasów się nie cofniemy już :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena powiedzmy normalna jak za polifta. Weź pod uwagę że to TFSI, zakładając oryginalny przebieg to do tej pory miał 5 wymian oleju. Zatem przyszłego nabywcę czeka remont, ok. 10 tyś.

Nie wiem czy nie lepiej kupić o tyle tańszy, zrobisz remont i wiesz co masz.

 

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, krzysiek_f napisał(a):

Cena powiedzmy normalna jak za polifta. Weź pod uwagę że to TFSI, zakładając oryginalny przebieg to do tej pory miał 5 wymian oleju. Zatem przyszłego nabywcę czeka remont, ok. 10 tyś.

Nie wiem czy nie lepiej kupić o tyle tańszy, zrobisz remont i wiesz co masz.

 

Czyli masz na myśli taki z uszkodzonym silnikiem? W sumie dobrze gadasz, nie brałem tego jakoś pod uwagę

 

 

A orientuje się może ktoś bo dużo komisów oferuje gwarancję działa to w jakiś sposób czy totalna ściema? Bo załóżmy wyjdzie padnięty silnik i coś taka gwarancja "techniczna" może dać? 

Najlepiej jak by ktoś z życia taka historie przedstawił lub znając jakiegoś znajomego co miał taki przypadek

Edytowane przez Antek50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...