Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzęgło 1.8t bfb quattro 6biegów


gerberisimo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za niedługo czeka mnie wymiana kompletnego sprzęgła i zastanawiam się czy jest sens bawić się w zmiany od sprzęgła diesla czy zmienić na serię?

Aktualnie seria 163KM, ale w niedalekiej przyszłości mam zaplanowanego chipa na okolice 190km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś gdzie obiję tarczę kevlarem na podkarpaciu w okolicach Rzeszów/Łańcut/Przeworsk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w google maps, nie jest to mega skomplikowana procedura i coraz to więcej zakładów oferuje takie usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Langista napisał(a):

Szukaj w google maps, nie jest to mega skomplikowana procedura i coraz to więcej zakładów oferuje takie usługi.

No właśnie w okolicy za bardzo nie ma.

 

Jeśli już bym się uparł na to od diesla to muszę wymienić docisk, dwumase z awx i tarcze z bfb? Wiem, że temat wałkowany ale koniec końców ciężko zrozumieć i dowiedzieć się wszystkiego. Jeśli robił ktoś taką operację, to mógłby podać mi numery do skrzyni 6 biegowej? Co konkretnie trzeba, żeby pasowało plug&play bez żadnego skracania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do nich

 

REGRO.PL

REGRO to specjalista w zakresie regeneracji części motoryzacyjnych. Zajmujemy się naprawą dwumasy w samochodach wszystkich marek i serwisem sprzęgieł. Sprawdź.

 

Ja dawałem im całe sprzęgło do regeneracji + obicie tarczy w kevlar, pewnie samo obicie tarczy to dla nich kwestia godziny pracy, także nie miał byś więcej jak 3 dni zwłoki włącznie z transportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...