Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rozpoznawania znaków drogowych w Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O jakim aucie mowa? bo w profilu widnieje B8.

Opublikowano

mowa o audi a4 b8 tak jak w opisie

Edytowane przez lukpie

Opublikowano

W B8 rozpoznawanie znaków jest niemożliwe.

Opublikowano

myslalem ze jak jest kamera to da sie to ogarnac. Szkoda w takim razie.

Opublikowano

Ta kamera w lusterku w B8 jest inna niż kamera na szybie w B9. Ona poza asystentem świateł nic nie potrafi.

Opublikowano
15 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Ta kamera w lusterku w B8 jest inna niż kamera na szybie w B9. Ona poza asystentem świateł nic nie potrafi.

Dzieki za odpowiedz.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja mam trochę inne pytanie w temacie: jak całkowicie wyłączyć asystenta znaków?

a4 b9 2023

Opublikowano

Można w menu deaktywować.

Opublikowano

Dezaktywowałem w menu i nic.

u mnie problem polega na tym że po przejechaniu kilkuset metrów system mówi że rozpoznawanie znaków jest niedostępne (wersja USA) a nie chciałbym chyba tego parametryzować pod PL. Chciałbym to po prostu wyłączyć.

 

Opublikowano

Można spróbować wykodować.

Opublikowano

Spróbuję odwrotnie niż poniżej:
Sterownik A5 (Kamera)

Dostęp upoważniony (Login) 20103

Bajt 16 aktywuj Bit 4

Sterownik 17 (VC)

Bajt 14 aktywuj Bit 6

Sterownik 82 (Head Up Display) 

Bajt 0 aktywuj Bit 0

 

ciekawe czy jakiś adaptacji nie będę musiał zrobić 

Opublikowano

Jeżeli ma być kompletnie to adaptacje także należy zmienić.

Opublikowano

podasz które?

——————————

moduł 5f
ENG122229-ENG117754-Car_Function_List_BAP_Gen2-traffic_sign_recognition_0x21 - ustaw na aktywowany

ENG122227-ENG117636-Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_road_sign_identification - ustaw na aktywowany

ENG122227-ENG117638-Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_road_sign_identification_over_threshold_high - ustaw na aktywowany

Edytowane przez zaak_

Opublikowano

Tak 5F.

Ty nie masz Gen2 bo masz MIB3.

Adaptacje tam nie mają w opisie Gen2.

 

Opublikowano

Ok dzięki. Boję się że przez sfd2 nie uda mi się dziś zmienić cokolwiek w 5F.


więc alternatywnie może bym naprawił działanie rozpoznawania znaków.

Jaki dataset trzeba wgrać pod vze dla sterownika A5 przez VCP?

Opublikowano

Flash pasujący do indeksu zamontowanej kamery.

Opublikowano

Flash czyli zdc? Po numerze sw kamery dobiorę.

a czy jakiś konkretny dataset trzeba wybrać?

Opublikowano

Flash (Soft) nie zdc. 

Po numerze HW.

 

Opublikowano

Niestety same kodowania nie wyłączyły funkcjonalności rozpoznawania znaków.

Opublikowano

Adaptację zmieniłeś?

Odczekałeś uśpienie sterowników?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.