Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZIELONA A4...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!!jako nowy uzytkownik przedstawiam Wam moje autko :wink: Jest to jak kazdy widzi AUDI A4 1.9 TDI 115KM 95r.Autkiem mam juz 2 latka (lipiec 2004 sprowadzone)nie mialem z nim nigdy problemu...bardzo dobra maszyna :cool: Polecam kazdemu kto nie posiadal jeszcze takiego autka :grin: Pozdrawiam!!klubowiczow

SORRKI ZA ZDJECIA ROBIONE NA TELEFONIE...na Zywo autko 100razy ładniejsze..zdjecia lipnie wygladaja :cry:

postaram sie zrobic jak najszybciej zdjecia z cyfrowki bedzie o wiele lepiej :wink:

NIZEJ ZNAJDZIECIE INNE ZDJECIA MOJEGO AUTKA :grin: (zdjecia dzieki Murzynowi:)PozDro!!

audia49.jpg

audia410.jpg

audia44.jpg

Wakacyjne liftingowanie autka :mrgreen: wymiana tylnich lamp na 2 lift przod juz jest jakis czas :wink:roznica miedzy starymi lampami a tymi to szkoda gadac...wystarczy popatrzec brakuje jeszcze felg alu ...czekam na opony mam nadzieje ze jeszcze sie na nich przejade tego roku :mrgreen:

Opublikowano

Witam serdecznie i gratuluje wyboru auta , ten grill dla mnie troche niezabardzo ale reszta mi się podoba

Opublikowano
Witam wszystkich!!jako nowy uzytkownik przedstawiam Wam moje autko :wink: Jest to jak kazdy widzi AUDI A4 1.9 TDI 115KM 95r.

95 r i 115 kucy ... to chyba jakiegos wirusika masz .... ???

Opublikowano
  • Autor
95 r i 115 kucy ... to chyba jakiegos wirusika masz .... ???
jest chip :grin: a jak autko co nic nie napisales?? :grin:
Opublikowano

mi sie podoba bo prawie jak moje :D

Opublikowano

Ładne, ładne szczególnie kolor :mrgreen: , jak się sprawuje z wirusem :?:

Opublikowano

najladniejszy kolor jaki byl w A4 :D

Opublikowano
najladniejszy kolor jaki byl w A4

tia :mrgreen: Autko fajne, grill taki sobie , i czemu masz w podpisie obrazek TDI z passata (chyba) ?? :roll:

Opublikowano

fajne A4 :!: ...grill - nie mój styl :neutral:

he he he jak nie było fotek A4 to myslałem, że masz 115 KM ale w passacie :mrgreen:

Opublikowano

a ten wiek w opisie jest prawdziwy?? bo jak tak to narazie widze ze przygotowujesz sobie auto aż prawko zrobisz :)

masz za mało chromu na autku i przez to ten gril sie nie komponuje :)

usuń te emblematy z tyłu (a4 i tdi) wtedy sie ładniej prezetuje :) żyłka i dawaj :P

jeszcze czekamy na zdjęcia środka (przynajmniej ja)

Opublikowano
  • Autor
Ładne, ładne szczególnie kolor , jak się sprawuje z wirusem
z wirusem bardzo dobrze smiga... :grin: byl robiony w niemczech :smile:

[ Dodano: 2006-05-29, 11:00 ]

i czemu masz w podpisie obrazek TDI z passata (chyba) ??
noo nie mialem zdjecia z audika z tdi ale zrobie juz nie dlugo :grin:

[ Dodano: 2006-05-29, 11:02 ]

a ten wiek w opisie jest prawdziwy?? bo jak tak to narazie widze ze przygotowujesz sobie auto aż prawko zrobisz
prawko juz robione
Opublikowano

Szewczenko7,

audia479dl.jpg

audia4132um.jpg

audia4127ra.jpg

Opublikowano
  • Autor

MURZYN DZIEKI ZA MOJE ZDJECIA :grin::grin: ..................ZDJECIA SA DOŁACZONE DO POZOSTALYCH NA SAMEJ GORZE!!!!!!!! :!: :!: :!: :grin:

Opublikowano

Nie mow ze masz pokrowce ?? :roll: Takie zielone jeszcze ? :roll:

Opublikowano
najladniejszy kolor jaki byl w A4 :D

Dzięki (bo mój jest taki sam :mrgreen: )

A tak na marginesie, to listwy dookoła okien są oryginalne, czy z Allegro?

M

Opublikowano
Dzięki (bo mój jest taki sam :mrgreen: )

od lat moje 2 ulubione polaczenia:

1 nadwozie zielona butelka

srodek bezowa alcantara/skora

2czarne nadwozie

czerwony skorzany srodek

A tak na marginesie, to listwy dookoła okien są oryginalne, czy z Allegro?

z tego co pamietam co mi szewczenko pisal to tak, ale jak patrze na to srodkowe zdjecie to wydaje mi sie ze mam kiepska pamiec...jest tam taka 1-2 cm przerwa w chromie przy lusterku

Opublikowano
  • Autor
Nie mow ze masz pokrowce ?? Takie zielone jeszcze ?

mam zalozone pokrowce bo po co mam niszczyc orginalne poszycie foteli :smile: jak bede sprzedawal to beda idealne nic nie przetarte :grin: a koloro dobieralem pod auto akurat na te wypadly

Opublikowano

bleee.nie podobaja mi sie pokrowce.przeciez w audi sa siedzenia bardzo dobrej jakosci i nie widzialem jeszcze A4 z przetartymi fotelami. :wink:

Opublikowano
mam zalozone pokrowce bo po co mam niszczyc orginalne poszycie foteli

Jak tam chcesz :razz: Ja wolalbym fotele wymienic niz miec pokrowce zalozone :mrgreen:

Opublikowano
po co mam niszczyc orginalne poszycie foteli

masz normalee siedzenia, a nie z s-lina wiec nie ma takiego zagrozenia ze Ci sie boczki wytra :D materialy sa na tyle dobrej jakosci ze po 400k nie widac zbytnio sladow zuzycia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.