Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Borówka(LZ5C), AVF+, Quattro, Bose, Bi-Led, 345mm/324mm, GTD2060vz, Światek 268


Aleksandrooo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Aleksandrooo napisał(a):

Auto jest używane agresywnie, po konsultacji z dzb i wrk i opowiedzeniu o problemach, byli zgodni - za małe i za cienkie przednie tarcze na taką masę auta, tak więc zakładam większe i grubsze.

Te prowadnice powietrza to już moja fanaberia, jeśli można niskim kosztem ulżyć hamulcom to czemu tego nie zrobić?

Właśnie tych prowadnic byłem ciekaw. No i okej, fanaberia to też argument więc przyjmuję i nie dyskutuję. ;) Często zdarza się, że ktoś robi coś na wyrost i po pytaniu o sens takiego działania, pojawia się oburzenie bo jak ktoś miał prawo to podważyć. A tu kulturka i szanuję. :)

A co do większych hebli to tutaj nie ma tematu, przydają się najczęściej kiedy najmniej się tego spodziewamy. :thumbup1:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę ładnie tam nadłubałeś, przy aucie👌 Bardzo fajny ciekawy projekt,  trochę Cię czasu pieniędzy,  i nerwów pochłoneła furmanka:D. Autko bardzo ładne , lakier auta Mauritiusblau , bardzo mi sie podoba. No to ,by było na tyle na dziś.:thumbup1:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2023 o 14:56, Aleksandrooo napisał(a):

 

Założyłem Ledowe wsteczne(po dwóch latach jazdy bez, chciałem zmaksymalizować komfort cofania :P

Ładnie to świeci!

Ma kolega kontrolę żarówek? Jakiej firmy żarówki? Jakiś link ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...