Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dodatkowy subwoofer do ASS w A4 B9


Dambi49

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będziesz musiał nic z przodu ciągnąć  bo hollywood hcl3 generuje także sygnał remote i możesz go z niego pobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Nie będziesz musiał nic z przodu ciągnąć  bo hollywood hcl3 generuje także sygnał remote i możesz go z niego pobrać.

No dobra ale piszesz żebym się wpiął w jeden chinch a ja mam subwoofer zmostkowany  na 2 kanały i jak podłącze w 1 chinch to nie będzie pełnej mocy i teraz zaczynam się zastanawiać czy to ma prawo funkcjonować sygnał stereo 2 chinch przerobić na mono czyli podłączyć tylko do ori subwoofera który ma 2 przewody.  Natomiast jakbym chciał użyć konwerter musiałbym do lewych i prawych dzwi ciągnąć kable i tam się wpinać a to wiąże się z rozbieraniem sporej części elementów auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dambi49 napisał(a):

No dobra ale piszesz żebym się wpiął w jeden chinch a ja mam subwoofer zmostkowany  na 2 kanały i jak podłącze w 1 chinch to nie będzie pełnej mocy

Będzie 

a nie masz bezpieczników z tyłu gdzie pojawia się plus jak z zapalniczki ? 

15 minut temu, Dambi49 napisał(a):

Natomiast jakbym chciał użyć konwerter musiałbym do lewych i prawych dzwi ciągnąć kable i tam się wpinać a to wiąże się z rozbieraniem sporej części elementów auta

dlaczego ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lukaa5 napisał(a):

Będzie 

a nie masz bezpieczników z tyłu gdzie pojawia się plus jak z zapalniczki ? 

dlaczego ?

 

 

Hej jednak mam zapalniczkę była dobrze zbunkrowana. Mam również z lewej strony dnia do bezpieczników a zapalniczka jest w prawym boczku. Wiesz co chciałbym to zrobić twoim sposobem bo już trochę się zakłopotałem i skomplikowałem tylko temat. 

IMG_1958.jpeg

IMG_1956.jpeg

IMG_1955.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lukaa5 napisał(a):

Będzie 

a nie masz bezpieczników z tyłu gdzie pojawia się plus jak z zapalniczki ? 

dlaczego ?

 

 

Chciałbym się podpiąć do tego ori subwoofera ale niby dołożony subwoofer może nie zejść tak nisko bo go utnie podobno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Dambi49 napisał(a):

Chciałbym się podpiąć do tego ori subwoofera ale niby dołożony subwoofer może nie zejść tak nisko bo go utnie podobno. 

daj spokój co ci utnie ? nowy subwoofer nie zejdzie tak nisko ? 

nie kombinuj podłącz do subwoofera , remote juz znalazłeś

 

a tam do tego boczka co znalazłeś zapalniczkę to proponuje ci właśnie kupić obudowę subwoofera basser 

Edytowane przez Lukaa5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lukaa5 napisał(a):

daj spokój co ci utnie ? nowy subwoofer nie zejdzie tak nisko ? 

nie kombinuj podłącz do subwoofera , remote juz znalazłeś

Dobra podsumowując biorę ten konwerter. Łącze się chinchami z wzmacniaczem. Sygnał z subwoofera. Remote biorę z zapalniczki i daje tam bezpiecznik tak samo zasilanie z aku i bezpiecznik na koniec masa która wezmę gdzieś z nadkola. Dziękuję za pomoc 

IMG_1959.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest .

 

W tym hollywood mostkujesz prawy z lewym i dwie masy , Powstałe dwa przewody RL do zielonego od subwofera a masa do czarnego 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...