Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aktywacja znaków drogowych w Audi A5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie,

 

zakupiłem dzisiaj VCP (oryginał) zainstalowałem co trzeba i pobrałem pliki do parametryzacji...

oczywiście pod nr. sterownika kamery... widzę tylko, że są dostępne cztery pliki... dlatego też mam do Ciebie prośbę... możesz mi powiedzieć który z nich należy wgrać do sterownika kamery?..

wszystkie czy też zaznaczyć niektóre?.. 

 

pozdrawiam

Janusz...

 

VZE; 20231027_155023.jpg

Opublikowano

Masz Audi pre sense?

Opublikowano
  • Autor

tak...

 

Opublikowano

Ściągnij sobie z menagera plików 8w6907217_vze.zip i po rozpakowaniu załaduj plik 8w6907217_CITY_EMERGENCY_BRAKE_ON_VZE_ON.flash

 

Takk jak na poniższych fotkach.

20231027_163259.jpg

20231027_163421.jpg

Opublikowano
  • Autor

dzięki Serdeczne...

z tego co widzę to jest to dokładnie to co Ci posłałem...

tyle tylko, że Ty masz nieco inny opis... u mnie to będzie trzeci od góry...

 

Opublikowano

Moje są nowsze.

Opublikowano
  • Autor

ok...?

zrobię tak jak piszesz...?

 

Zawartość dodana 7 minuty później

 

plik zgodny z Twoimi wytycznymi już został pobrany...☺️

 

pod wieczór wgram plik parametryzacji kamery... no i zostaną jeszcze kodowania...

no i znowu mam do Ciebie prośbę i pytanie zarazem... czy mogę liczyć na Twoje podpowiedzi/sugestie

co i gdzie należy przekodować/dopasować?.. tak, aby to działało poprawnie...

Opublikowano
6 godzin temu, janusz75 napisał(a):

co i gdzie należy przekodować/dopasować?.. tak, aby to działało poprawnie...

Damy radę.

 

Załadowałeś zestaw danych?

Opublikowano
  • Autor

niestety lipa... program VCP nie widzi tego pliku... jest pobrany przez actywator i jest widoczny w pliku VCP8 ale jak chce go pobrać później do VCP to niestety lipa... być może brakuje mi jakiegoś programu... sam już Nie wiem...

Opublikowano

Źle coś robisz.

 

Opublikowano
  • Autor

20231027_222825.thumb.jpg.865c12211245229495e0ac168db73041.jpg

Zawartość dodana 4 minuty później

najprawdopodobniej źle... tylko co?..

plik pobrany przez aktywatora... zapisany do pliku, tylko nie widzi go jako plik ZDC

i nie umie go pobrać...

Opublikowano

Nie ładujesz pliku .rar tylko .zdc.

Archiwum .rar, które ściągnąłeś musisz najpierw rozpakować w dowolnym folderze, następnie procedury can i wybierasz ten jeden plik .zdc, który wyżej zaznaczyłem.

Opublikowano
  • Autor

w tym właśnie problem... po rozpakowaniu plik widnieje jako "flasch" a nie jako "zdc"

i program go nie widzi... to co Ty przesłałeś jako wzór też ma końcówkę "flasch"

Zawartość dodana 4 minuty później

 

Edytowane przez janusz75

Opublikowano

Ach mój błąd, to są flash-datei.

Je musisz wgrać do kamery za pomocą Fasher a nie procedur can.

Opublikowano
  • Autor

czyli?..

Opublikowano

Wchodzisz w sterownik kamery A5, jak się połączy i załaduje to wybierasz w prawym dolnym rogu Flasher. Następnie po lewej strone okna które się otworzy naciskasz na symbol folderu "otwórz" (1 na zdjęciu) i wyszukujesz miejsce w którym masz ten plik i go wybierasz. 

Później aktywujesz "flash" (2 na zdjęciu).

Screenshot_20231027_230015_YouTube.jpg

Screenshot_20231027_230748_YouTube.jpg

Opublikowano
  • Autor

ok...

zaznaczam tylko jeden... tak?.. ten co wcześniej wskazałeś?..

8w6907217_CITY_EMERGENCY_BRAKE_ON_VZE_ON.flash

 

Opublikowano

Tak tylko ten.

Opublikowano
  • Autor

ok...

na tą chwilę dzieki za pomoc... i za wytrwałość...

 

ps.

idź się przespać a ja jeszcze powalczę...?

 

jutro do południa mogę się odezwać?..

Opublikowano

Wgrywaj nie marudź:wink:

Jak umrę to się wyśpię:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.