Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż foteli przednich z B6 do B7


Artur777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Kupiłem audi a4 b7 z włożonymi fotelami od a4 b6. Lędźwia działają ale jest problem z kontrolka airbag. Nie da się wykasować błędu. Nie mogę znaleźć żadnych konkretnych informacji z odpowiedzią co należy zrobić. Doczytałem się jedynie że chodzi o inne poduszki lub o czujnik zapięcia pasa. Czy ktoś może mi pomóc bo mam dziecko w drodze, kobieta w ciąży jeździ a ja się boję o ich bezpieczeństwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Artur777 napisał(a):

Witam wszystkich. Kupiłem audi a4 b7 z włożonymi fotelami od a4 b6. Lędźwia działają ale jest problem z kontrolka airbag. Nie da się wykasować błędu. Nie mogę znaleźć żadnych konkretnych informacji z odpowiedzią co należy zrobić. Doczytałem się jedynie że chodzi o inne poduszki lub o czujnik zapięcia pasa. Czy ktoś może mi pomóc bo mam dziecko w drodze, kobieta w ciąży jeździ a ja się boję o ich bezpieczeństwo. 

znajac zycie kostka pod fotelem. Czesta usterka w b6/7. Trzeba docisnac lub naprawic kostke zeby byl lepszy styk, ale zeby byc pewnym odczytaj blad vcdsem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do kostek i sprawdź, czy ktoś postarał się chociaż kable zamienić, bo wiązka w B6 jest inna jak w B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Langista napisał(a):

Zajrzyj do kostek i sprawdź, czy ktoś postarał się chociaż kable zamienić, bo wiązka w B6 jest inna jak w B7.

Niestety nie było przerabiania kostek ponieważ sprzedający był przekonany że wystarczy wykasować błąd vcds. Czy możesz powiedzieć cos więcej o tej zamianie kostek? Czy wystarczy kupić kostki z b7 i przelutować?  A co z pasem? Czy jego też trzeba wymienić na pas z b7? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie chodzi mi o zapięcie pasa przy fotelu. Bo w b7 ponoć były czujniki zapięcia pasa a w b6 nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj sobie temat zmiany foteli, masz tam wszystko opisane, co prawda z B7 do B6 ale analogicznie będziesz musiał zrobić odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Langista napisał(a):

Przejrzyj sobie temat zmiany foteli, masz tam wszystko opisane, co prawda z B7 do B6 ale analogicznie będziesz musiał zrobić odwrotnie.

Z b7 do b6 nie ma problemu. Wszystko p$p. W drugą stronę są problemy z poduszkami i zapięciem pasów. Poduszki są dwustrzalowe chyba tak to się nazywa a pasy mają dodatkowy czujnik niezapiętych pasów. Potrzebuję schemat podłączenia pinów w kostkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...