Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy to na pewno UPG?


Gruby1321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem,że samochód czasami zostawia białą chmurę za sobą. W zbiorniczku wyrównawczym raz uciekł plyn. Przy zimnym silniku zero bąbelków dopiero na ciepłym zaczyna bąbelkowac przy otwartym korku w zbiorniku wyrównawczym. Rury od chłodzenia są twarde. Ze zbiornika wydostają się spaliny. Czy to napewno będzie UPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Co wykazał test CO2?

Zmienił barwę, ale jak gadałem z mechanikiem to mam się za bardzo nie sugerować z tym, bo nie często pokazuje prawdę. Termin mam dopiero na 13 lipca do niego a chce mniej więcej wiedzieć co i jak. Wyczytałem,że to też przez chłodnice egr tak się dzieje, bo dzisiaj np zeżarło mi płyn cały. Dzisiaj też nie chciał odpalić w sensie przekręcałem stacyjkę i gasły kontrolki, dopiero za 10 razem zaczął kręcić z 15 sekund i odpalił i nie wiem czy to niw przez to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Langista napisał(a):

UPG lub chłodniczka EGR.

Też obstawiam te dwie rzeczy ale nie wiem na co się szykować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź najpierw chłodniczke, tańsza opcja a w razie czego to przy UPG i tak będzie dobrze ją wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Langista napisał(a):

Sprawdź najpierw chłodniczke, tańsza opcja a w razie czego to przy UPG i tak będzie dobrze ją wymienić.

No dobra. Dzięki wielkie. A ja jako taki laik z tego dam radę ? Czy lepiej komuś co się zna przywieść 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw możesz ominąć chłodniczkę (połączyć węże króćcem ) ale to mało prawdopodobne by taki ubytek płynu  był na chłodniczce  

To możesz sobie sam zrobić ,ale uszczelka pod G.  tak jak Kolega wyżej radzi . Niech to zrobi ktoś taki co ma o tym pojęcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...