Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 2.0 TFSI - Szarak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Po B8 przyszedl czas na B9 ktore mam juz okolo rok.

 

B8:

1.8 TFSI CJEB 170KM 320Nm --> 246 KM 409 Nm

b8.thumb.jpg.eaa1506328dda066243f0784c2af75a8.jpg

 

Wykres po chipie:

2096892337_audi_a4_b8_cjeb_ori_mod_533492.jpg.8a2ac9ab9e84ba79c41cbddca75d3a45.jpg

Mysle ze zamknalbym licznik gdyby bylo jeszcze troche miejsca.

Screenshot_20210911-171455_GoProQuik.thumb.jpg.39e5973fd6bc3184a9c0bb321f6f3470.jpg

B9:

b9.thumb.png.bcedaae85ff180d9f661d5856e525764.png

 

bought.thumb.png.74a7b37d59de4df95317da12bde8a6bd.png

Pare rzeczy ktore zawsze chcialem miec sa juz zrobione wiec licze na pomysly i nowe inspiracje ?

 

Silnik: 2.0 TFSI DEMA 190KM 320 Nm --> 237 KM 428 Nm

Rocznik: 2018

Przebieg w chwili zakupu: 77.777 

Wyposazenie: nic szczegolnego -> WAUZZZF46JA097354 (1).pdf

 

Zmiany chronologicznie:

- zmiana felg z 18" na 19" + nowe opony Pirelli Powergy P6000 245/35/19

Ori.png.a54e8d1cdacc121f63a2317cec09261f.png

new.png.b131ab50c625cbcc144ec6c9a64a7db2.png

 

Z wiekszym kolem i dobra trakcja poszedl wirus:

 

20220703_115812.thumb.jpg.979f0a167cdb52a110814c522cf974c6.jpg

chip.thumb.png.3ab8c508540d2d6474ecd8a4a0a58183.png

 

Po felgach i mocy przyszedl czas na porzadne audio:

 

Audison AP 6.5 drzwi + wyciszenie matami

Audison AP 1 P  tweetery 

HELIX k10 se.2 sub

MATCH UP 8 DSP processor dzwieku + wzmak

 

Audio zamontowane i zestrojone przez firme zajmujaca sie car audio. Samo strojenie to 2 godzinny proces. Po tym i okolo 40-60 godzin na wygrzanie glosnikow w cenie jest potencjalna wizyta na dostrojenie z czego nie musialem korzystac.

Dzwiek w porownaniu do serii nie do opisania.. gra od minimum po max bardzo czysto w pelnym zakresie wszystkich czestotliwosci ze scena skierowana w kierowce.

 

Po wypadnie na urlop do Sloweni gdzie auto zaskoczylo spalaniem:

spalanie.thumb.png.61095a0136a3e7b9033ebb97380dbf64.png

 

 

slovenia.png.819b4a2964fb673e6b2ee423f41455e9.png

 

Ostatnia zmiana to wydech. Pozbycie sie 2 srodkowych tlumikow i zalozenie 2 przepustnic na ostatnie tlumiki. Zamkniete brzmia cicho jak w serii z lekkim "pierdnieciem" przy zmianie biegow a przy otwartych jest dosc wulgarnie :)

 

Filmik z launchem seria-> klapy zamkniete-> klapy otwarte:

 

 

 

Mam nadzieje ze doradzicie i zainspirujecie co mozna robic dalej. Jesli cos wpadnie postaram sie updatowac watek.

 

 

02.07.2023 - Zdjecia srodka

20230702_171852(Due).thumb.jpg.48220eba030dbbba6f5fed2aebe70b6c.jpg

20230702_172643(Due).thumb.jpg.cb4398d0585822239b4982ac3ca4ba3f.jpg20230702_172650(Due).thumb.jpg.80573843f94f4d0ab3ac4d92cdca1332.jpg20230702_172845(Due).thumb.jpg.310df6be5c3ea89bfeee8527d4d122a7.jpg20230702_172625(Due).jpg.9cbeffbc7ea260466ba8e3a63475aa06.jpg20230702_172514(Due).thumb.jpg.59f3b331908f560e38ddec64730dfaab.jpg20230702_172505(Due).thumb.jpg.a2a7493d566ec56fd92ab7c4b3f7b929.jpg20230702_172337(Due).jpg.ec8c89a7953444ebfc76946db1a40edb.jpg20230702_172328(Due).jpg.567e0304907c0f17b3d9e903164ea989.jpg20230702_172222(Due).thumb.jpg.47d4ab385d0b374765e6897738379df0.jpg20230702_172205(Due).jpg.6e766453b5ca04de160159dd461ce497.jpg20230702_171939(Due).thumb.jpg.5baacbc6216a7be368188a95313d8722.jpg20230702_171927(Due).thumb.jpg.80ce335333e8dea85543402aee5ff129.jpg20230702_172917(Due).thumb.jpg.c935bd092a3d603e8220e7d9d52d1ce6.jpg

Edytowane przez kudin

Opublikowano

Gratuluję zakupu! :thumbup1:

Czekamy na fotki:wink:

Opublikowano

Gratulacje zakupu, bardzo ładna i zadbana sztuka. Wrzuć więcej fot i opisu wyposażenia.

Szerokości:cool1:

Opublikowano

Bardzo ładne audi ?

Fajne nowe felgi to są z A4 B9 po lifcie ?  

Jak wrażenie po wirusie ? (spalanie i przyspieszenie)

Opublikowano
  • Autor

Dodane zdjecia srodka :)

 

 

  

W dniu 30.06.2023 o 14:51, spin444 napisał(a):

Fajne nowe felgi to są z A4 B9 po lifcie ?  

 

Szczerze nie mam pojecia, podmienilem za doplata. Z kilku modeli ktore mialem do wyboru te siadly mi najbardziej. 

 

W dniu 30.06.2023 o 14:51, spin444 napisał(a):

Jak wrażenie po wirusie ? (spalanie i przyspieszenie)

Ciezko mi porownywac przed i po w twardych danych bo kupilem Dragy dopiero po chipie, a ze zrobilem go dosc szybko po zakupie nie mam punktu odniesienia ze spalaniem. Wydaje mi sie ze jezdac spokojnie pali ciutke mniej ( 0.3l / 100km ) przyspieszenie okolo -0.5 sek 0-100 

 

Najwiecej mocy przybylo srodkiem wiec przemieszczanie sie w zakresie obrotow do 5.000 jest duzo zwawsze. Jak widzisz po wykresie male turbo zdycha gora.

 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

16.07 kolejny ( 3 ) wyjazd na Nurburgring.

racetracker_21545443_339309.jpg.0db8d7db0e15708c453d095382fc0071.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Posty jeden po drugim, ale dzisiaj troche spontanicznie aktywowalem zegary z S4 przez OBD Eleven. Efekt bardzo mi sie podoba takze narazie zostaja :)

 

20230729_112140.jpg.026a45d757bb23ef8251a3dfe5b61ec2.jpg

 

20230729_112148.jpg.84885eafd1290cc1680c4fa888fd17cd.jpg

 

 

 

Opublikowano

Cześć @kudin

Masz może zdjęcie wydechu jak to wygląda i najlepiej nagranie z zewnątrz?

Kupiłem używkę jakąś amatorsko poskładane na pałę i nie jestem zadowolony. Chcę coś samemu zbudować.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.07.2023 o 20:25, MarcinL napisał(a):

Masz może zdjęcie wydechu jak to wygląda i najlepiej nagranie z zewnątrz?

Kupiłem używkę jakąś amatorsko poskładane na pałę i nie jestem zadowolony. Chcę coś samemu zbudować.

Moge sprobowac zrobic fotki z dolu, o zewnatrz chodzi Ci dzwiek z przejazdu ?

Opublikowano
W dniu 9.08.2023 o 15:18, kudin napisał(a):

Moge sprobowac zrobic fotki z dolu, o zewnatrz chodzi Ci dzwiek z przejazdu ?

Tak, bo gopro do zderzaka nie oddaje tego faktycznie jak słychać.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.08.2023 o 10:51, MarcinL napisał(a):

Tak, bo gopro do zderzaka nie oddaje tego faktycznie jak słychać.

ciezko to dobrze ograc bo mikrofon wylapuje wiatr i sapanie operatora ? im dalej tym drastycznie wycisza. W klipie krotko ze srodka i pare przejazdow z zewnatrz.

 

 

Fotki od dolu:

20230809_175355.jpg.58db10b31faf3ff9bfe067c8c77ac020.jpg20230809_175415.jpg.fc675521e8f7525971c396512dc99a06.jpg

 

 

 

 

 

Wizyta na polerke listw chromowanych i detailing felg:

20230812_111504.jpg.8c606e38ee90ea397ca280f71ac3621a.jpg

 

20230812_141634.jpg.b2aed36f241324701f2c56e01deb7c72.jpg

 

20230812_155710.jpg.e7e885f8f76a9ade1cc3d6d2b4bb89e6.jpg

 

20230812_113640.jpg.21f202d7de90ff812a225504e88c3b14.jpg

20230809_175420.jpg

20230809_175430.jpg

20230809_175437.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.