Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki żarnik D3S do bixenonów w A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Odpowiedź 

Pewnie nowe osram xenarc będą świeciły lepiej niż te stare co mam

Opublikowano

Wszystko zależy od tego ile roboczogodzin mają Twoje żarniki. Z biegiem czasu żarniki tracą na jasności, aż pod koniec ich żywotu słabo świecą i zmieniają barwę światła na różową. Obojętnie jakie żarniki teraz wsadzisz, będą one świeciły lepiej niż te, które teraz w lampach siedzą.

Nowe żarniki osiągną swoją ostateczną temperaturę (barwę) światła i jasność po ok. 15 godz. pracy.

 

Opublikowano
12 godzin temu, wadza napisał(a):

Gdzie je zakupiłeś? Allegro?

Stacjonarnie w hurtowni motoryzacyjnej

Opublikowano
  • Autor

O tych osram mowa?

NOCAR.PL

Najlepszy sklep motoryzacyjny w Polsce. Żarówki, wycieraczki, chemia, oleje i wiele więcej. Sprawdź teraz.

 

Opublikowano

Tak

Opublikowano
  • Autor

Kupował ktoś na nocar.pl?

Osram cool blue są ze zniżką za 530 2szt a philips 520 za 2szt.

 

Opublikowano
W dniu 5.07.2023 o 21:14, wadza napisał(a):

A te osramy maja homologacje? Nie oślepiają innych kierowców?

Zastanawiam się nad tymi osram i philips white vision 

Jasne że mają. To nie są jakieś chińskie zenony. Wszystko legalnie z numerem homologacji i nie oślepiają, pod warunkiem oczywiście, że lampy są prawidłowo ustawione.

Opublikowano
W dniu 5.07.2023 o 21:15, wadza napisał(a):

Jak z żywotnością tych osram?

CBI miałem w kilku pojazdach, zarówno w wersji D1S jak i później w D3S i gdy sprzedawałem auta po kilku latach używania, żarniki nadal były te same i świeciły jasno. 

Żarniki mają żywotność około 2000 roboczogodzin. W tym czasie tracą z biegiem czasu na jasności.

Gdy założymy, że jeździsz 2 godz dziennie na światłach, to osiągniesz te 2000 h po prawie 3 latach (przy czym wątpię abyś używał świateł codziennie przez 2 godz.)

Na żywotność żarników duży wpływ ma ich częsty zapłon. Czym częściej zaświecasz światła mijania tym szybciej kończy się ich żywot. 

 

 

 

 

Opublikowano

a jak te osram podczas deszczu i zimą się sprawują bo na yt tylko w normalnych warunkach pokazane

Opublikowano
  • Rozwiązanie
14 minut temu, madgra napisał(a):

a jak te osram podczas deszczu i zimą się sprawują bo na yt tylko w normalnych warunkach pokazane

Lepiej niż OEM 4200K.

Opublikowano

Niby żarówki wypalają się powoli, a mi od razu zgasła i żarówka pękła dlaczego tak ?

Opublikowano
2 minuty temu, MasterCX napisał(a):

Niby żarówki wypalają się powoli, a mi od razu zgasła i żarówka pękła dlaczego tak ?

Kiepska jakość, plagiat, uszkodzenie mechaniczne, odciski palców na szklanej kolbie itd... przyczyn może być wiele.

Edytowane przez Muskel1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.