Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana śrub do zbieżności geometrii


BanFinger
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez przem8,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam musze wymienić te śruby zadzwoniłem do jednego mechanika i jak powiedział mi cenę 2000zł-2500zł  oniemiałem ze zdziwienia mówił ze przy wymianie tych śrub trzeba jeszcze wymienić tuleje i chciałbym się zapytać czy taka cena to norma?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie
58 minut temu, BanFinger napisał(a):

ze przy wymianie tych śrub trzeba jeszcze wymienić tuleje i chciałbym się zapytać czy taka cena to norma?

Co do wymiany tulei to może mieć racje. Co do ceny to napiszę tak - jesli liczą sobie 200-300zl za godzinę i będą się z tym pier**lic 2 dni to tyle wyjdzie.

Mi w jednym warsztacie powiedzieli za wymiane uszczelki pod głowicą w pewnym aucie 10-15 tys, bo tak wychodzi z godzin i lepiej może zezłomować niż naprawiać😆 Także jak ktos z pieniędzmi się nie liczy to niech płaci.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2023 o 12:59, przem8 napisał(a):

Co do wymiany tulei to może mieć racje. Co do ceny to napiszę tak - jesli liczą sobie 200-300zl za godzinę i będą się z tym pier**lic 2 dni to tyle wyjdzie.

Mi w jednym warsztacie powiedzieli za wymiane uszczelki pod głowicą w pewnym aucie 10-15 tys, bo tak wychodzi z godzin i lepiej może zezłomować niż naprawiać😆 Także jak ktos z pieniędzmi się nie liczy to niech płaci.

dzięki za odpowiedz pojechałem i zostawiłem u tego mechanika auto i wyjaśnił mi ze w tej cenie jest zbieżność itp, tuleje poliuretanowe i na wszystko FV wystawia + oddaje stare części (co mnie bardzo zdziwiło) powiedział ze nie chce robić graciarni z placu 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...