Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odklejający się materiał z boczków drzwi w A4 B6


Pjoterrr69
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Langista,

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule, macie Pany jakiś pomysł co zrobić z z tym materiałem, czymś podkleic czy lepiej się w to nie bawić i kupić nowy boczek, ewentualnie czy można dokupić sam ten materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pjoterrr69 napisał(a):

Tak jak w tytule, macie Pany jakiś pomysł co zrobić z z tym materiałem, czymś podkleic czy lepiej się w to nie bawić i kupić nowy boczek, ewentualnie czy można dokupić sam ten materiał?

Lepiej kupić drugi,podkleić raczej nie da rady ,trzeba by drugi materiał nakleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Samego materiału nie dokupisz, nie znajdziesz takiego drugiego. Można próbować zdemontować listwę ozdobną i podkleić klejem tapicerskim w sprayu. Jak nie pomoże to drugi boczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tym zdjęciem listwy i podklejeniem tego materiału, spróbuje tak zrobić jak nie wyjdzie to trzeba nowe boczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdą Ci plamy, bo materiał odkleił się od pianki i klej przesiąknie. Nie wierz w cuda i nie ma kleju, który nie zostawia plam po takim podklejaniu. Szukaj używek w lepszym stanie albo do tapicera. Zapłacisz 100zł/szt i będzie wyglądać jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda roboty, to jest jak z podsufitką ,nowy materiał lub podsufitka,jaki masz materiał na tych boczkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, przem8 napisał(a):

Wyjdą Ci plamy, bo materiał odkleił się od pianki i klej przesiąknie. Nie wierz w cuda i nie ma kleju, który nie zostawia plam po takim podklejaniu. Szukaj używek w lepszym stanie albo do tapicera. Zapłacisz 100zł/szt i będzie wyglądać jak nowe.

Nie wiem który tapicer zrobi to dzisiaj za 100 zł 😅

53 minuty temu, greg2505 napisał(a):

Szkoda roboty, to jest jak z podsufitką ,nowy materiał lub podsufitka,jaki masz materiał na tych boczkach 

Nie jest jak z podsufitką, bo ona wisi i ciągle działa siła w dół, w przypadku boczku już tak nie ma. Na moje można spróbować jak najbardziej, nie powinien klej przejść, a przynajmniej nie taki w sprayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Langista napisał(a):

Nie wiem który tapicer zrobi to dzisiaj za 100 zł

Jak przywieziesz zdemontowane boczki to zrobi. Chyba, że wozisz po tapicerach lansowanych w tvn turbo 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi tapicerzy w okolicy to porażka, stąd wolę robić wszystko sam, do tej pory się udaje i wychodzi 10 razy taniej 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...