Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowanie haka w A4 B9


93003
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Muskel1,

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem właśnie , nic się nie poprawiło . Mam jeszcze nowy zestaw wiązka+ moduł przeloze może sam moduł i zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nowa wiązka to hak składany czy też doczepiany? Bo jest różnica w kodowaniu sterownika 09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam filozofii nie ma raczej , dwa kable can + stop i zasilanie . Nieraz te zestawy różnią się tylko długością wiązki . Na dzisiaj to i tak przerwa bo aku zozladowlem tym siedzeniem i świeceniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wiązkę to tak, wszystkie są prawie jednakowe ale sterownik może być niekompatybilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ci powiem denerwujące to jest , zobacz ostatecznie to mógłbym zamówić przez internet nówkę sztukę i wypróbować czy zadziała , a jakby nie działała to odesłać ( tak na krótko podłączyć ) , ale to już ostateczność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż sprawa dziwna , bo pewnie zazwyczaj to moduł działa lub nie a tu obsługuje światła , dioda zielona świeci ale jednak coś jiest nie tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sterownikach masz prawie wszędzie błąd komunikacji z 69 w błędach zapisane. Więc albo wiązka albo sterownik moim zdaniem mają problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz ori wiązki i haka elektrycznego to polecam przynajmniej dobrą wiązkę z Westfalia. Oni produkują dla VAG.

Taką kompletną wiązkę z modułem kupisz za 800-900zł  . 
 

Tu masz link razem do wiązki z hakiem , ale musisz sprawdzić czy do Twojego to jest przeznaczone 

 

https://www.westfalia-automotive.com/pl/produkty/hak-holownicze/audi-a4-avant/305532900113-299/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spokojnie , za tyle kasy to zawszę można kupić , ale te moduły nie są gorsze i ja je zakładałem do VW i śmigały elegancko . Trzeba znaleźć przyczynę co jest i się pomyśli później .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, robson760 napisał(a):

Nie no spokojnie , za tyle kasy to zawszę można kupić , ale te moduły nie są gorsze i ja je zakładałem do VW i śmigały elegancko . Trzeba znaleźć przyczynę co jest i się pomyśli później .

Jak narazie to nie śmiga 🙂
 

powodzenia żeby zadziałało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem to kupić wizję za 800-900 zaprowadzić do kodowania za 500 i jeszcze sam hak pewnie z 1200 . Się ogranie temat i to dużo taniej , a nie gorzej , a to co się człowiek nauczy bezcenne 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, robson760 napisał(a):

Idąc tym tropem to kupić wizję za 800-900 zaprowadzić do kodowania za 500 i jeszcze sam hak pewnie z 1200 . Się ogranie temat i to dużo taniej , a nie gorzej , a to co się człowiek nauczy bezcenne 🙃

Wg mnie jeśli stać kogoś na B9 to 800 na wiązkę powinien mieć 😉. Na takich rzeczach się  nie oszczędza , no może jaką jeździsz z bagażnikiem rowerowym ale ciągnąć przyczepę kempingową to już inna bajka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni temat to zakończmy , ale ten główny to coś raczej na 100% z kodowaniem jest nie tak , podłączyłem tą nową wiązkę i jest to samo ( a ta jak pisałem to jest nówka sztuka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minuta temu, robson760 napisał(a):

na 100% z kodowaniem jest nie tak

Kodowanie podałem Ci jak w oryginale, więc tu moim zdaniem problem nie leży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem dziwna sprawa , bo to auto ma trochę tych asystentów , kamer przód, radary , to jest pod to kodowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...