Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka maglownica do A4 B7?


gacekkstb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posypała mi się maglownica proszę doradźcie mi lepiej regenerować ? kupić używkę ?

Znajdę gdzieś numer maglownicy bez jej wyciągania ?

Pacjent Audi A4B7 1.8T Quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy używka czy regeneracja to jest loteria,kupiłem używkę tu na forum w 2018 roku i w tym roku się rozsypała ( mocno skorodowana listwa,poszedł olej)teraz wrzuciłem po regeneracji ,jedna różnica ,ta po regeneracji 2x lżej chodzi niż po montażu używki, ile czasu pochodzi czas pokaże ,no i cena regenerowana mnie taniej wyszła,co do firmy masz koyo lub zf,u ciebie pewnie zf będzie

Edytowane przez greg2505
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, greg2505 napisał(a):

Czy używka czy regeneracja to jest loteria,kupiłem używkę tu na forum w 2018 roku i w tym roku się rozsypała ( mocno skorodowana listwa,poszedł olej)teraz wrzuciłem po regeneracji ,jedna różnica ,ta po regeneracji 2x lżej chodzi niż po montażu używki, ile czasu pochodzi czas pokaże ,no i cena regenerowana mnie taniej wyszła,co do firmy masz koyo lub zf,u ciebie pewnie zf będzie

greg2505 powiedz mi proszę jeszcze jak cenowo wyszła regeneracja ? Po Vinie dojdę jaką mam maglownice w razie szukania używki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem używkę i padła, potem regenerowaną w regenerowaną Regparts, ze zwrotem starej wyszło około 1k zł. Te regeneracje maglownic rożnie wychodzą, jedne firmy zrobią to jak należy, inne wymienią uszczelniacze jak listwa nie skorodowana nie zważając na to, że listwa jest wytarta. Przy okazji założyłem magiel z servotronic, tylko że sterownik (przekaźnik) nie z audi, bo te które mam miały straszny "delay".

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pelonek1 napisał(a):

Nie.

A ogólnie godną uwagi gdzie warto wysłać magiel do regeneracji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zakłady, które mają zregenerowane przekładnie i sprzedają za kaucją zwrotną po odesłaniu starej przekładni, nie uziemia się samochodu na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tass napisał(a):

Są zakłady, które mają zregenerowane przekładnie i sprzedają za kaucją zwrotną po odesłaniu starej przekładni, nie uziemia się samochodu na kilka dni.

Mógłbyś polecić zakład  ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gacekkstb napisał(a):

greg2505 powiedz mi proszę jeszcze jak cenowo wyszła regeneracja ? Po Vinie dojdę jaką mam maglownice w razie szukania używki ?

Ja brałem w sklepie motoryzacyjnym u znajomego 500zł po zwrocie swojej,ale to już chwilę temu było ,teraz może być drożej,na you tube oglądałem gościa z regparts i wydaje się ok,kolega wyżej u nich regenerował

Edytowane przez greg2505
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak brałem z Regparts przekładnie. Tanio może nie było, ale działa.

REGPARTS.PL

Sklep na oprogramowaniu PrestaShop

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gacekkstb napisał(a):

Mógłbyś polecić zakład  ?:)

Jeżeli masz drugie auto to Stara Ruda koło Grudziądza Mariusz Białkowski. Oryginalny magiel robiłem w innym miejscu i wytrzymał rok. Obecną regenerowałem w marcu i póki co jest ok. Warto założyć lepsze końcówki drążków. Koszt regeneracji to 600 zł.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, george napisał(a):

Jeżeli masz drugie auto to Stara Ruda koło Grudziądza Mariusz Białkowski. Oryginalny magiel robiłem w innym miejscu i wytrzymał rok. Obecną regenerowałem w marcu i póki co jest ok. Warto założyć lepsze końcówki drążków. Koszt regeneracji to 600 zł.

Na miejscu udało się zregenerować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...