Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Metaliczne stuki przy lekkich ruchach kierownica


Kali 4444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu przy lekkich ruchach kierownica  w prawo i lewo wydobywaja sie dziwne metaliczne dźwięki z okolic lewego przedniego kola na skp nie stwierdzili zadnych luzow w zawieszeniu mial ktos podobnie lub podpowie co to moze byc nie chce zmieniać wszystkiego na raz.Dodaje film  z tym dzwiekiem.Ps sorry za brudne auto film nagrany przed myciem 😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lukaszbass napisał(a):

Maglownica sprawdzali też? 

Nie jestem pewien wiem ze zawieszenie cale tak przegląd przeszedł bez problemu raczej jakby bylo cos nie tak to  bym wiedział o tym.Niemam pojęcia jakie dźwięki sa przy uszkodzonej maglownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, A4b6quattro napisał(a):

Podobne miałem ,końcówki drążków😉

Hm końcówki drazkow jakby byly to raczej diagnosta by mi o tym powiedzial.

 

5 godzin temu, Langista napisał(a):

Maglownica luźna lub jakaś osłona się poluzowała i przy poruszaniu drążkami ją słychać.

Luzna czyli da radę jakoś ten luz zniwelowac czy tylko nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na maglownicy jest śruba do kasowania luzu ale to w dużej mierze zależy jaki jest stan maglownicy i jak działa wspomagania .Proponuje jechać na stacje diagnostyczna i tam sprawdzić maglownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lukaszbass napisał(a):

Na maglownicy jest śruba do kasowania luzu ale to w dużej mierze zależy jaki jest stan maglownicy i jak działa wspomagania .Proponuje jechać na stacje diagnostyczna i tam sprawdzić maglownice.

Chyba jutro wybiore sie ale do innego skp niz bylem wcześniej zobacze co mi tam powiedzą 

 

5 godzin temu, A4b6quattro napisał(a):

Mi tak pukało, z lewej strony  jak wolno ruszałem .Powodów może być wiele ,tak jak powyżej koledzy pisali.

Wlasnie a ja niechce zmieniać wszystkiego na raz 😕

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chwila moment, on samą maglownice ma luźną, a tu wystarczy 2 śruby od strony podszybia dokręcić i jedną od spodu. Swoją drogą dziwne, samo z siebie nie powinno się zluzować, ktoś to już musiał odkręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Langista napisał(a):

Panowie chwila moment, on samą maglownice ma luźną, a tu wystarczy 2 śruby od strony podszybia dokręcić i jedną od spodu. Swoją drogą dziwne, samo z siebie nie powinno się zluzować, ktoś to już musiał odkręcać.

Jestes pewien ze poluzowana maglownica takie dzwieki wydaje?Dzis jade niech to sprawdzą swoja droga  nigdy nic nie bylo tam ruszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to właśnie taki stuk, bo wywalone drążki czy końcówki drążków kierowniczych dają stłumiony dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał(a):

Jest to właśnie taki stuk, bo wywalone drążki czy końcówki drążków kierowniczych dają stłumiony dźwięk.

Kolego pokazesz ktore śruby trzeba dokrecic jesli byla by luźna bede bardzo wdzieczny wystarczy jakis obrazek sorry ale w tym jestem zielony akurat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...