Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stuki w okolicy prawego koła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Byłem u mechanika w celu próby wyśledzenia problemu ze stukami z przodu z prawej strony. Chłopaki postawili diagnozę pęknięcia w okolicy prawego wahacza i zarekomendowali wymianę wszystkich wahaczy, robotę wycenili na 2800zl. Załączam podesłane przez mechanika zdjęcie pęknięcia. Znajomy stwierdził, że to tylko tuleja wahacza i kosztuje grosze. Czy faktycznie tak jest i warsztat po prostu próbuje mnie nabić na wymianę całego zawieszenia z przodu? Pozdrawiam i dzięki za radę.

Resized_20230922_144759.jpeg

Opublikowano
1 minutę temu, ellukasion napisał(a):

Znajomy stwierdził, że to tylko tuleja wahacza i kosztuje grosze.

Jak już to sworzeń wahacza i sam go nie wymienisz, cały wahacz musisz wymienić.

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, pelonek1 napisał(a):

Jak już to sworzeń wahacza i sam go nie wymienisz, cały wahacz musisz wymienić.

Czyli mechanik stwierdził prawidłowo i koszt jest w miarę rozsądny? 

Opublikowano
1 minutę temu, ellukasion napisał(a):

Czyli mechanik stwierdził prawidłowo i koszt jest w miarę rozsądny? 

Jak za samą robotę 2800 zł to dużo za dużo.

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, pelonek1 napisał(a):

Jak za samą robotę 2800 zł to dużo za dużo.

1500 robota 1300 części 

Opublikowano

Coś dużo chcą za wymianę. Może popytaj sie u kogoś innego.Ja w zeszłym roku, zmieniałem cały przód i za robote  zapłaciłem 400zł plus zbierzność 80zł.

Podjedz na stacje diagnostyczną na szarpaki, i sprawdz sobie całe zawieszenie.Jesli to tylko jeden wahacz to nie ma sensu całego kompletu zmieniać.Za te 1300zł to chyba, jakieś z tańszych chcieli ci dać.

Edytowane przez A4b6quattro

Opublikowano
53 minuty temu, ellukasion napisał(a):

1500 robota 1300 części 

Naciągacze, albo nie znają się na wycenach i naprawach. 500zł max za samą robotę. Wahacze chociażby SKV 600zł i 200zł geometria i gra. Ja jestem aktualnie na etapie wymiany amortyzatorów, bo też mi stukało z przodu (wahacze nowe) i okazała się wywalona poducha amortyzatora ta górna, także warto to mieć na uwadze. U mnie objaw był np. jak szybciej przejechałem przez hopkę 

Opublikowano

Ja na twoim miejscu podjechał na stację diagnostyczną jak kolega wyżej napisał. Najprawdopodobniej będziesz miał do wymiany 1 wahacz, który kosztuje z 150zł i składa się z 1 śruby i 1 nakrętki. A ten mechanik by Ci chciał od razu wymienić całe zawieszenie i to jeszcze jakieś "made in czajna" lub jak kto woli budżetowe.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie chłopaki za radę. Tak zrobię 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.