Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi statyczne i dynamiczne a4 b6 1.8t bfb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam auto a4 b6 1.8t bfb 163km multitronic obecnie 420 tyś km a posiadam je od 2015 roku zakupione z przebiegiem 227 tyś. Pracuje na benzynie nie najgorzej ale na gazie słabo duże korekty paliwowe są jednak najpierw chciał bym sprawdzić czy na benzynie jest wszystko ok. Czasami wywala błąd mała wydajność katalizatora a był wymieniany dwa lata temu na zamiennik bodajże Bm CATALYSTS i teraz kwestia czy już się skończył czy może druga sonda błędne dane przedstawia, ja jestem laikiem i proszę was o pomoc. Świece były kilka miesiecy temu zmieniane, cewka jedna kilka lat temu, mafsensor był tylko czyszczony pół roku temu, dwa lata temu coś przy pompie było wymieniane bo nie dawała odpowiedniego ciśnienia. Wrzucam dane sczytane dziś, jeśli czegoś brakuje lub jest źle wykonane proszę o sugestie.

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Pozdrawiam

Miłośnik Audi

Opublikowano

Logi robi się przynajmiej do 6tys obr. Z tego co widać to strasznie cofa zapłony i korekty na pb wysokie. Co do cofek to silnik agonia albo zapchany kat.

Powtórz 2+33+115 do odcinki.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Dziś rano wykonałem kilka pomiarów, załączam poniżej. Tak jak już wspominałem katalizator był wymieniany dwa lata temu na zamiennik, w chwili obecnej wywala błąd o małej wydajności katalizatora, faktycznie może być już padaka. Później wrzucę jeszcze raz proponowane przez Ciebie pomiary. Dzięki Przemo.

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
preview-min.jpg
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

 

W dniu 2.10.2023 o 07:30, przem8 napisał(a):

Logi robi się przynajmiej do 6tys obr. Z tego co widać to strasznie cofa zapłony i korekty na pb wysokie. Co do cofek to silnik agonia albo zapchany kat.

Powtórz 2+33+115 do odcinki.

Dołączam logi o których wspomniałeś, wykonałem je przełączając z automatu i na trzecim przełożeniu. Poprzednie były wykonywane normalnie na trybie jazdy czyli skrzynia multitronic zmieniała przełożenia podczas przyśpieszania.

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Opublikowano

Kasowałes błędy przed logami? przepływ stanowczo za mały, przepływomierz pewnie do wymiany, co do kata to najlepiej skontrolowac jego stan, na zamienniku czesto wywala błąd kata, choć sam kat może byc całkiem ok.

Opublikowano
  • Autor

Przepływomierz był tylko czyszczony w mojej kilkuletniej kadencji, auto ma 420 tys km. Błędy zawsze kasuje przed logami. Jak skontrolować stan kąta? Wizualnie czy oddać gdzieś na pomiary? Przez dwa lata po wymianie na zamiennik nie wolał błędów kat. 

 

Przepływomierz rozumiem że nowy, w co iść Bosch?

Opublikowano

Tylko z Boscha przeplywka.

Opublikowano
  • Autor

Przepływka zamówiona 322 zł. Bosch, jak wstawię wykonam nowe logi i załącze, dzięki panowie. 

 

Pozdro

 

Cześć, przepływka wstawiona przywędrował Bosch symbol 0 280 218 340 cena 322zł., dynamika auta uległa poprawie. Wstawiam Logi  trzech kanałów, proszę o ocenę. Sto kilometrów zrobione na chwilę obecną bez wywalenia błędu wydajności katalizatora.

 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

Poproszę was o analizę. Pozdro

Opublikowano

Przepływ sie poprawił, co do reszty nie wiadomo bo nie zrobiłes logów zapłonu.

 

Opublikowano
  • Autor

Wstawiam pozostałe logi.

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Opublikowano

Dalej za duże cofki więc nie jest dobrze.

Opublikowano
  • Autor

czyli co katalizator?  Próbować czyszczenie, wymienić na zamiennik czy orginał?  Ktoś tu pisał o hoffman custom tylko jak z użytkowaniem, obecny katalizator wytrzymał dwa lata tylko. Co polecacie ?

 

Jeśli zamontował bym ten sportowy Custom Hoffman to czy i tak nie trzeba będzie wyłączyć drugiej sondy? Rozumiem że jak sportowy to spaliny szybciej się przemieszczają i może nie oczyszczać tak jak seria. Jakie są wasze doświadczenia z katalizatorami sportowymi?

 

Najpierw zobacz jak ten wygląda co masz, a czyszczenie katow to operacja dla naiwnych. Na gazie tez masz takie cofki? 

 

nie robiłem logów na gazie ale zamula więc na pewno jest gorzej, inna sprawa to że mam zamontowany reduktor podobno do 150km a auto ma 163 wiec będzie wymiana i strojenie gazu dlatego w chwili obecnej jest bez sensu robienie na gazie.

 

Jaki masz ten reduktor, czarny acr01? Spokojnie obrabia 200.

Poza tym źle wyregulowane lpg może powodować błąd kata. Jakbyś zrobił logo to by było widać.

 

Wieczorem poszukam dokumentów ale są na nim numery 67r-014066 model at08

 

Które kanały zlogować do gazu? Wykonam wieczorem wracając z pracy. 

Opublikowano
7 godzin temu, Pawcio25 napisał(a):

Które kanały zlogować do gazu? Wykonam wieczorem wracając z pracy. 

2+33+20

Opublikowano
  • Autor

Cześć, wrzucam logi wykonane tym razem na LPG, proszę o ocenę.

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Opublikowano

Na gazie tak samo kiepsko jak na beznynie a moze i gorzej. Zajrzyj do tego kata nie ma sie co zostanawiać.

Opublikowano
  • Autor

Powiedz mi co ja mogę tam zobaczyć? Może być roztopiony, zalepiony? Znajomy mechanik chyba ma kamerę może uda się mu zajrzeć bez demontażu.  Bliżej jestem przy montażu kolejnego zamiennika lecz tym razem jakiś sportowy, tylko z drugą sondą będzie trzeba się pobawić. Dzięki za pomoc będę informował o poczynaniach i wrzucał kolejne logi. 

Opublikowano
  • Autor

Cześć, tematu nie zamykamy, na chwilę obecną brak czasu ale wjedzie drugi katalizator prawdopodobnie zamiennik. Odezwę się po wymianie, na chwilę obecną brak czasu, po wymianie wrzucę nowe logi. Dzięki panowie, do usłyszenia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.