Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzecia opcja fisa w a4 b6 jak zrobić samemu w audi


adrianekxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko mianowicie mam drugi licznik do zabawy bo chcę zrobić licznik na wzór rs ale znalazłem pewną opcje przez którą widać na zdjęciu jak widać to trzecia funkcja fisa z a4 b7 i mam pytanko co trzeba zrobić by to działało w a4 b6  

a na drugim zdjęciu widać auto i rezerwę i chcę się dowiedzieć jak to aktywować ? 

387588555_850278543346220_3255082938312771855_n.jpg

387593756_208511475472633_2551617316341675095_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to auto i rezerwa występuje chyba  tylko w licznikach USA i oznacza niezamknięta klapkę paliwa 

 

co do menu to w B6 musisz mieć panel menu w tunelu 

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć? Na kolor fisie chce dołożyć te 3 menu, mam panel pokretlo/menu, wiązkę poprowadziłem do licznika, bezpieczników, dodaje to VCDS i zero reakcji, próbowałem z 3 różnymi panelami, nie chce się poddać ale już brakuje mi pomysłów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Banan, źle napisałem, kodowanie z VCDS przyjmuje i zapisuje pod to i później wyświetla błąd tego panelu 

BTW, to ty mi pomagałeś przerobić ten licznik z diesla na benzynę za pomocą team vievera nie wiem czy pamiętasz haha

Edytowane przez Bartq129
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wywala żadnego błędu poza radio które siedzi Sony póki co, na dniach wpada concert 2 od b7 pod mulitifunkcje, nie mam możliwości zrobić sobie testu na stole bo już dawno bym to zrobił 

 

 

Sorki tam w poprzednim poście źle napisałem, mój błąd po prostu. Błędu panelu nie wywala, wywala tylko radio i nic poza tym

Edytowane przez Bartq129
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...