Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manual - problem ze sprzeglem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam 

musze wymienic sprzeglo i jest problem z czescia poza ASO a tam drogo przynajmniej w uk bo koszt jakis 4tys a z dwumasa 9tys

i nie wiem czy ktos przerabial ostatnio temat i jak sobie z nim poradzil omijajac aso 

ja znalazlem na stronie LuK -a ze niby ten model ma pasowac LuK 624 3522 33 ale w kazdym warsztacie mowia ze nic innego nie pasuje tylko aso ?? dziwne troche 

 

to moj vin     wauzzzf47ga014572

Opublikowano
2 godziny temu, kokoswojtek napisał(a):

witam 

musze wymienic sprzeglo i jest problem z czescia poza ASO a tam drogo przynajmniej w uk bo koszt jakis 4tys a z dwumasa 9tys

i nie wiem czy ktos przerabial ostatnio temat i jak sobie z nim poradzil omijajac aso 

ja znalazlem na stronie LuK -a ze niby ten model ma pasowac LuK 624 3522 33 ale w kazdym warsztacie mowia ze nic innego nie pasuje tylko aso ?? dziwne troche 

 

to moj vin     wauzzzf47ga014572

 

OE nr:

tarcza - 0CS 141 031 D

docisk - 0CS 141 117 F

łożysko - 0CS 141 671 C

dwumas - 0CS 105 266 F

 

ale nie ma zadnej dostepnosci

 

 

 

 

Opublikowano

zawsze możesz dać swój zestaw do odnowy/regeneracji... na pierwszy rzut oka może się to wydawać żałosne, ale z drugiej strony takie zabiegi często się stosuje w modyfikowanych  autach, gdzie mocy znacznie przybyło i tam nie jest to już regeneracja ale wzmocnienie...

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.10.2023 o 17:30, sahipp napisał(a):

zawsze możesz dać swój zestaw do odnowy/regeneracji... na pierwszy rzut oka może się to wydawać żałosne, ale z drugiej strony takie zabiegi często się stosuje w modyfikowanych  autach, gdzie mocy znacznie przybyło i tam nie jest to już regeneracja ale wzmocnienie...

nie da sie tego zregenerowac juz pytam 

Opublikowano

Zapytaj w regcar.pl

Opublikowano
1 godzinę temu, kokoswojtek napisał(a):

nie da sie tego zregenerowac juz pytam

popytaj w jakiś firmach może nie szukając typowo regeneracji, ale w kierunku tuningu... ludzie naprawdę robią wzmacniane zestawy, obijane kevlarem, wzmacnianie i inne cuda... musisz poszukać...

 

coś mi tak w pamięci świata z forum ,,radzikowski,, czy tam redzikowski - tam ludzie u nas z forum często robili swoje zestawy...

 

poszukaj dobrze...

Edytowane przez sahipp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.