Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malował ktoś dekory w A4 B6?


andrzej44512

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, andrzej44512 napisał(a):

Malował ktoś dekory w tym wnętrzu (jasna deska  i fotele) 

Można zamontować jak w każdym innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pelonek1 napisał(a):

Można zamontować jak w każdym innym.

Ja nie pytam czy można zamontować to to to każdy głupi wie ja pytam czy malował ktoś bo ciekawi mnie jak by to wyglądało w innym kolorze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrze na tą fotkę i sam nie wiem... może by chrom pasował, a kolor nie wiem... wydaje się że to drewno najlepiej pasuje ewentualnie ciemne drewno... Co do innych kolorów nie wiem, ciężko mi jakiś inny kolor sobie wyobrazić co by pasował do tej kolorystki tapicerki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andrzej44512 napisał(a):

Ja nie pytam czy można zamontować to to to każdy głupi wie ja pytam czy malował ktoś bo ciekawi mnie jak by to wyglądało w innym kolorze 

Czytałem w locie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz taka jasną tapicerkę, to według mnie ,aby był fajny kontrast, to jakieś ciemny kolor dekorów .Ja u siebie mam wszystko praktycznie czarne i ciemne, a dekory lakierowałem na biało, i jest fajny kontrast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze okleić ale tanią folią tego dobrze nie zrobisz. Wiem bo ja to zrobiłem tanią folią i ona się zwyczajnie odkleja po czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2023 o 23:50, Langista napisał(a):

Można jeszcze okleić ale tanią folią tego dobrze nie zrobisz. Wiem bo ja to zrobiłem tanią folią i ona się zwyczajnie odkleja po czasie.

w moim aucie poprzedni właściciel (kobieta) okleiła taką taśmą dosyć grubą... z daleka to nawet i wygląda ale co: nie za dokładnie miała na rantach, a poza tym jak kolega wspomniał odkleja się... tak to wygląda u mnie:

IMG_20230516_142611.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To da się zrobić dobrze ale tylko folią, która ma mocny klej, te tańsze mają zbyt słaby klej i po czasie się to odkleja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...