Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Problem z tylnymi głośnikami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam otoz mam problem z uruchomieniem tylnych glosnikow... mam nieoryginalne radio JVC na plyty wczesniej bylo Audi chorus 2 kanałowe.. postanowilem sie dzis do tego zabrac i zaczalem rozbierac tapicerke w tylnych drzwiach zeby w ogole zobaczyc czy mam glosniki no i okazoalo sie ze sa wiec niby ok ale mam problem z jednym gniazdkiem (czarne gniazdko). poniewaz nigdzie nie jest podlaczone wiec wyglada jak by bylo cos rozlaczone ale nie wiem czy ta wtyczka jest potrzebna poniewaz niebieska jest podpieta i przewod jest poprowadzony. czytałem na naszym forum i wychodzi na to ze niby mam wzmacniacz w tylnych golsnikach czy tak?? czy ten wzmacniaczyk jest na jednym glosniku?? pomozcie mi sie z tym uprac. pozdr

sany3118.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz oryginalnie zamontowany jest na lewym głośniku w tylnej półce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie chodzi o głośnik w tylnych drzwiach tylko o lewy głośnik w półce tylnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

półka???? ja mam sedana a tam pólki raczej nie ma. oryginalnie mam 6glośnikow 4 sredniotonowe w drzwiach i 2 wysokotonowe w przednich drzwiach. Panowie ale co z ta wtyczka co mam zrobic zeby tyl zagral. czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz :) a narazie musze spadac do pracy pozdr i milego dnia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o półkę za siedzeniami pasażerów jak są tam zamontowane głośniki to pod lewy głośnik jest podwieszony wzmak i jak otworzysz bagażnik to go widać ale jak nie masz tych głośników to może nie masz wzmacniacza....

poczytaj jeszcze tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t62434.0.html;highlight=nie+grają+tylne+głośniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jak to jest mam ten wzmacniacz czy nie ?????? no i co z ta czarna wtyczka na zdjeciu nie musi byc do czegos podlaczona przypominam ze nie mam glosnikow w tylnej półce......prosze o odpowiedz [br]Dopisany: 04 Maj 2009, 23:40_________________________________________________mistrzowie i jak nikt mi nie możne pomóc??? nikt nie ma 6glosnikow w aucie ?? prosze pomozcie mi zlokalizowac gdzie znajduje sie ten wzmacniacz... aha no i jeszcze jedno jak podlaczylem stare radio oryginalne chorus to i tak nie grały mi tylne glosniki ;/ aaa i jeszcze jedno mam 3 kostki iso i wszystkie sa koloru czarnego jedna jest od zasilania druga od glosnikow a z trzeciej dluzszej czarnej dochodza 3przewody a nie wiem gdzie ida.

ps . moglby mi ktos przeslac schemat instalacji audio do mojej audiczki z 6glosnikami bez glosnikow w tylnej polce albo powie jak sie z tym uporac??? bardzo prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podłącze sie do tematu ale u mnie mam ori radyjko chours na kasetke i nie graja mi tylne głośniki wczesniej przerywały a teraz wcale nie grają, mam Avanta i z tyłu w bagażniku za tapicerka mam jeszce jeden głośnik i on też nie gra, miał ktoś podobny przypadek?[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 17:51_________________________________________________Koledzy napiszcie coś wyczytałem że zalianie tylnych głośników jest z wzmiacniacza który jest w bagażniku, co w nim się mogło skopcic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...