Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Adapter bezprzewodowego Android Auto


Majewski61

Rekomendowane odpowiedzi

Testuje już czwarty adapter, który zamienia przewodowy android auto w bezprzewodowy i ciągle mam ten sam problem. Telefon bez problemu łączy się z adapterem. Pojawia się na telefonie komunikat, że android auto jest uruchomiony. Natomiast w samochodzie na ekranie nic się nie pojawia. Trzeba wejść w menadżera połączeń, w nim w interface smartphone i kliknąć aby połączył się z telefonem. Tylko  co jakiś czas, co kilka nieudanych połączeń,  wszystko odbywa się automatycznie. Nie mogą ustalić, co jest tego przyczyną i co sprawia, że jednak co jakiś czas mam połączenie automatyczne, czy;li takie które powinno być regułą. Może Koledzy spotkali się z taką sytuacją i mają jakąś radę. Na razie zamówiłem piąte urządzenie - adapter. Ale zdaje się, że problem nie jest w adapterze, ale w ustawieniach samochodu albo telefonu. Samochód to Audi A4 B9 z 2018 roku 2,0 TFSI 190 KM. Silnik DLVA. Telefon to Samsung S20FE 5G. Samochód ma zainstalowany przez autoryzowany serwis przewodowy Android Auto, bo tylko taki fabrycznie występuje w tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jakich adapterów używasz. Bo jedyny słusznie działający adapter to 

WWW.AAWIRELESS.IO

AAWireless is the world’s first and leading wireless Android Auto™ dongle. ✓ Works out of the box. ✓ Comes with free companion app. ✓ Connects automatically after setup.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje to z kazdym beda wieksze lub mniejsze problemy. Z tym kablem na moje nie ma problemu ;) Wsiadasz podlaczasz i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem zamiast s20fe 5g inny telefon starszy samsunga s9 i o dziwo wszystko hula. Za każdym razem bez problemu android auto bezprzewodowo pojawia się na ekranie samochodu. Z tego chyba wniosek że powinienem kupić adapter innej generacji chociaż te które testowałem.były to nowe zakupy i nigdzie nie spotkałem się z informacją że nie będą współpracowały z najnowszymi telefonami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2023 o 13:51, H4mm3R napisał(a):

Pokaż jakich adapterów używasz. Bo jedyny słusznie działający adapter to 

WWW.AAWIRELESS.IO

AAWireless is the world’s first and leading wireless Android Auto™ dongle. ✓ Works out of the box. ✓ Comes with free companion app. ✓ Connects automatically after setup.

 

Ja używam Carlinkit CPC200-A2A i całkiem dobrze działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Carlinkit (nie pamiętam która wersja) i niestety na MMI był czarny ekran. Kupiłem AAWireless i działa świetnie, trzeba tylko uważać na telefony, np. większość Xiaomi ma bug'a w sofcie i lubi rozłączać, ale to dotyczy wszystkich adapterów.

Edytowane przez MiruK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MiruK napisał(a):

Kupiłem AAWireless i działa świetnie, trzeba tylko uważać na telefony, np. większość Xiaomi ma bug'a w sofcie i lubi rozłączać, ale to dotyczy wszystkich adapterów.

mysle ze kiedys moze kupie ;) obecnie jednak nie sprawia mi problemu to podlaczanie jak wsiadam, przy okazji tel sie laduje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...