Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9TDI AVF zwiększanie mocy


Pacmano2003

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim przychodzę z pytaniem jak wyglada podnoszenie mocy w avf mam plan na zrobienie 190-200 ale nie wiem co i jak trochę coś sie orientuje ze program intercooler i turbo do zmiany ale czy potrzeba coś jeszcze? I jakie były by szacunkowe koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pacmano2003 napisał(a):

Cześć wszystkim przychodzę z pytaniem jak wyglada podnoszenie mocy w avf mam plan na zrobienie 190-200 ale nie wiem co i jak trochę coś sie orientuje ze program intercooler i turbo do zmiany ale czy potrzeba coś jeszcze? I jakie były by szacunkowe koszty

Zapraszam do mnie, właśnie w tych okolicach się kręcę. W skrócie fmic 550x140x65, turbo GTC1549VZ i sprzęgło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompki z końcówkami AL , lub Firad 25% turbo gtb1756vk  fmic, sprzęgło obite kevlarem, lub z BRD, I lekko masz 220 KM. Nie stety, części nie są  tanie,ale AVF to bardzo dobra jednostka do modzenia. Jeszcze zależy, jaką twój  silnik ma kondycję 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, przem8 napisał(a):

Równowartość takiego a4 😆

a gdyby przy cenie takiej modyfikacji auto było warte 40tyś to byłoby wtedy bardziej opłacalne ? idąc tym tokiem myślenia to nawet klocków i tarcz nie opłaca się zmieniać bo to już 1/3 wartości auta... pomijam ogłoszenia z tymi ,,igiełkami,, właścicieli którzy sprzedają swoje oczka w głowie ,, za 20 000 plus 😉

Edytowane przez sahipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sahipp napisał(a):

gdyby przy cenie takiej modyfikacji auto było warte 40tyś to byłoby wtedy bardziej opłacalne ? i

Pytał o koszty to odpisałem. Jak ktos ma chęci i kase to może i miliony wsadzać w takie trupy, co z resztą niektórzy robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, przem8 napisał(a):

Pytał o koszty to odpisałem. Jak ktos ma chęci i kase to może i miliony wsadzać w takie trupy, co z resztą niektórzy robią.

no polemizowałbym czy takie trupy 😉 ,,te milony,, pakowane w ,,starego trupa aby latał,, są typowym kosztem utrzymania powiedzmy w stanie nominalnym w miarę współczesnego silnika... On w tym AVF`fie nie będzie mieć problemu z drogimi wtryskiwaczami, z dpf`ami, z drogim egr`em, nieszczelnymi chodniczkami i innymi gratami z plastiku i tak dalej i tak dalej... Dla tego kto ma niech docenia co ma,  bo potem przyjdzie pora na ekologiczny samochód....😂

Edytowane przez sahipp
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...