Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak świecą full Led 2015 2016 w stosunku do matrix


gumis020
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Muskel1,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów mam pytanie czy ktoś jest z okolic Wadowic aby moc  na żywo zobaczyć jak świecą światła full Led w trakcie jazdy nocą? Sprzedałem swoje audi z matrix i one to potęga i na jaki czas raczej muszę się przesiąść na tylko full Led czy one są słabsze ?chcialbym aby też Ktoś napisał czy bez matrix full Led maja np opcje ze jadąc w poza terenem zabudowanym kamera widząc auto z naprzeciwka wyłączy mi automatycznie długie światka chociaż? I kolejne ostatnie pytanie czy ktoś tu z okolic wymieniał lampy na matrix mając Kamere na szybie i poleci kogoś krakow Bielsko biala ze to ogarnie oprogramowanie kalibrację jak tak jakie koszta dziękuję pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Led w porównaniu do matrixów świecą trochę słabiej, dlatego tylko przy matrixach masz spryskiwacze, gdyż wymóg europejski nakazuje stosowanie spryskiwaczy jeżeli lampy przekraczają 2000 lm.

Asystent świateł drogowych jest dodatkowym wyposażeniem i jeżeli nie został wybrany w konfiguratorze, to nie ma go na pokładzie. Można go jednak uruchomić kodowaniem.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba jest tak jak napisal Muskel, choc teraz znalazlem filmik przy skodzie porownania full led i matrix, w dalszej czesci filmu wydaje sie jakby natezenie swiatla bylo nawet wieksze w full led - no ale to skoda Kodiaq (full led) vs superb (matrix) - byc moze w skodzie inaczej to wyglada ogolnie niz w audi a4 b9.

 

Choc tu na filmie z Audi Matrix szok jak mocno swieca:

 

 

Edytowane przez Koalakm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, gumis020 napisał(a):

Witam kolegów mam pytanie czy ktoś jest z okolic Wadowic aby moc  na żywo zobaczyć jak świecą światła full Led w trakcie jazdy nocą? 

na pewno dojedziesz do celu, ludzie już nie wymyślajcie problemów na siłę...przepaści nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, tobias napisał(a):

na pewno dojedziesz do celu, ludzie już nie wymyślajcie problemów na siłę...przepaści nie ma.

Kto tu wymysla problemy na sile????

Nikt nie pisal o przepasci i nikt nie pytal czy ktos dojedzie do celu... czytaj jakie pytanie zadal autor tematu i watek ze zrozumieniem.

Muskel napisal ze Ledy swieca "TROCHĘ" slabiej i tyle i to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Led w porównaniu do matrixów świecą trochę słabiej, dlatego tylko przy matrixach masz spryskiwacze, gdyż wymóg europejski nakazuje stosowanie spryskiwaczy jeżeli lampy przekraczają 2000 lm.

Asystent świateł drogowych jest dodatkowym wyposażeniem i jeżeli nie został wybrany w konfiguratorze, to nie ma go na pokładzie. Można go jednak uruchomić kodowaniem.

Hmm Ok przynajmniej tyle żeby tego asystenta zobaczyć czy jest a i tak mam w tej następnej audi spryskiwacze w zderzaku odnośnie kolegi ze dojadę na miejsce no wiadomo ake jak się miało matrix to jest to super bezpieczniej jechać za kimś i mu doświetlać drogę nieoslepiajac😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że jak jeździłeś na matrixach to przesiadka na full LED , będzie zawsze krokiem w tył , ja jeżdżę na full LED , świeca dobrze , ładnie doświetlają pobocze , no ale na pewno będzie Ci brakować tego długiego snopu światła, który nie oślepia innych

Edytowane przez matbruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...