Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z dźwiękiem Bang&Olufsen w A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ooo... super... 

jak Panowie z VCP nie ogarną tematu to będziemy gadać...?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mała aktualizacja... 

 

zakupiłem oryginalny "odisowy" plik do parametryzacji B&O dla sterownika o nr. 8W0 035 465 

tak więc, jeśli Ktoś będzie potrzebował, to bez problemu udostępnie... plik w formacie; xml...

dodatkowo, przesłałem go Panom z VCP Support... tym samym, jest także dostępny do

pobrania w loaderze VCP... tam z kolei jest w formacie; zdc. 

ps.

natomiast ja, oryginalny xml. ODIS przerobiłem na xml. VCP

i taki też instalowałem...

Opublikowano
8 godzin temu, janusz75 napisał(a):

zakupiłem oryginalny "odisowy" plik do parametryzacji B&O dla sterownika o nr. 8W0 035 465 

tak więc, jeśli Ktoś będzie potrzebował, to bez problemu udostępnie... plik w formacie; xml...

dodatkowo, przesłałem go Panom z VCP Support... tym samym, jest także dostępny do

pobrania w loaderze VCP... tam z kolei jest w formacie; zdc. 

ps.

natomiast ja, oryginalny xml. ODIS przerobiłem na xml. VCP

i taki też instalowałem...

no i jak po? Jest roznica?

 

Pisales tez wczesniej ze robiles update softu wzmacniaczai ze dalo to bdb rezultat?

Opublikowano
13 godzin temu, Koalakm napisał(a):

no i jak po? Jest roznica?

 

Pisales tez wczesniej ze robiles update softu wzmacniaczai ze dalo to bdb rezultat?

podczas podnoszenia softu MMI na "3638" wykonana została także aktualizacja sofu wzmacniacza B&O...

i muszę przyznać, że w moim przypadku poprawa jakości dźwięku na duży plus, oczywiście są to moje subiektywne odczucia...

przed aktualizacją nie dało się słuchać głośniej muzyki, bo gdy tylko do "akcji wkraczały" głośniki basowe, te w przednich drzwiach

to zamiast basu było słychać strasznie nieprzyjemne dudnienie... w międzyczasie podnosiłem jeszcze soft MMI do 5092 ale wg. mnie bez wpływu na jakość dźwięku... natomiast po wgraniu tzw. "parametryzacji" nie zauważyłem większych zmian w jakości nagłośnienia... oprócz jednej istotnej dla mnie zmiany... na szczęście; na duży plus... a mianowicie takiej, że po uruchomieniu samochodu pierwszym dźwiękiem jaki wydobywał się z głośników było dość mało przyjemne "uderzenie w głośniki" a później "wydobywał się" już normalny dźwięk... naprawdę bardzo nieprzyjemne takie uderzenie przy uruchamianiu się nagłośnienia... teraz po przeprowadzonej parametryzacji, uruchamianie się wzmacniacza (narastanie dżwięku) następuje bardzo płynnie... co mnie bardzo cieszy...

 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Posiadam ten sam problem z tym że u mnie auto stało tydzień nie odpalane i po tygodniu nagłośnienie gra tragicznie. Ciszej,basa jest taki pukający. Generalnie tragedia. Robiłem reset mmi itp i nic to nie daje. Kiedyś miałem też tak ale wróciło do normy . Teraz niestety nic nie pomaga. 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Cześć

Borykam się ze słabo grającym tyłem. Niby przód gra dobrze ale jak siedzę natywnej kanapie to tak jak by tam nic nie grało. Jak przełączę dźwięk tylko na tył to coś tam słychać że gra ale mało wyraźnie i tak Cicho że tragedia. Może wiecie skąd wziąć jakieś pliki do parametryzacji ? Może dzięki temu się poprawi coś

Edytowane przez Jonson 35

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.