Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klimatronik w trybie AUTO nie puszcza ciepłego powietrza na środkowe kratki nawiewu.


mrc2410

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ktoś może podpowiedzieć w czym może tkwić problem. Otóż aktualnie w zimie, klimatronik pracuje w trybie AUTO, po odpaleniu auta, dmucha na szybę oraz przez boczne kratki nawiewów. I tak mogę przejechać 50 / 100 km i nic się nie zmienia. Kiedyś wiem że po jakimś czasie klimatronik przestawiał klapki i kierował ciepłe powietrze na szybę boki oraz przez środkowe kratki, aktualnie nie wiadomo ile bym przejechał i na ile ustawił temperaturę tak nie chce puścić na środkowe kratki. Puszcza jedynie jezeli ustawie temperature na LO wtedy steruje klapami i przełącza na środek również. 
Ktoś ma jakiś pomysł ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak działa ten klimatronik, nastawy klap nic nie zmienią. Chcesz powietrze ze środkowej kratki to daj manualnie nawiew, z "auto" nie poleci po środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawy zrobione, żadnych błędów. Tylko że jeszcze miesiąc temu działało tak jak opisałem, i u kolegi w A4 działa też tak jak opisałem żeby działało. Rano po odpaleniu idzie na szybę, wiadomo żeby odparować jak najszybciej itd, ale po czasie wydaje mi się że powinno przełączyć juz na kratki żeby dogrzać wnętrze auta ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...