Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Miganie oświetlenia licznika i przycisków nawigacji w A4 B7


Kaki123
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Langista,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem z dnia na dzień nagle w jednym momencie zaczęło mi migac oswietlenie zegarow licznika oraz dookoła navigacji (guziki) raz na jakiś czas dochodzą tez xenony migną również, bardzo dziwne bo doszły tez szyby .. dziś zauważyłem.  Od kierowcy działa od pasażera nie działa z tyłu przycinają się przy trzymaniu guzika ale na siłę powoli dosuwaja się i odsuwają. Wymieniłem regulator napiecia bo był zjechany ale nic to nie pomogło help :( AUDI AVANT B7 2.0 BPW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fisie tylko raz na jakich czas wyskoczy left light beam failure. Przy otwartych drzwiach zaczęła szyby wszystkie działać..rowniez przy otwartych drzwiach na fisie pokazywało otwieranie i zamykanie drzwi jak by ktoś otwierał i zamykał ciągle.. dzieją się cuda czy to może być od lewego xenonu(lampy)wiazki kabli jakieś zwarcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz auto pod komputer diagnostyczny, a nie pod zabawkę, to pokaże w czym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u diagnozy a4 b7 powiedzial ze na 100% za licznikiem znajduje się Zestaw wskaznikow/Magistlara danych i stamtąd ida wszystkie błędy na szyby oswietlenie lampy itp co sądzicie? Dal mi namiar na jakiegoś elektryka co to naprawia i ręczył ze to będzie na 100procent 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% to masz pourywane kable w przelotce między drzwiami a karoserią. Pozbądź się tego problemu, usuń wszystkie błędy i zrób skan na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac jeszcze ze diagnosta powiedzial ze osobnym bledem sa dwa zamki pazazera i kierowcy do wymiany w sensie ze pokazuje na fisie ciagle jak by ktos zamykal i otwieral ale Skoro tak twierdzi Pan oddam jutro do kolegi żeby może najpierw się tym zajął ,czyli myśli Pan że to mogło również powodować miganie oswietlenia zegarow I przycisków od navi oraz xenonu raz na jakiś czas ?

Edytowane przez Kaki123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, masz tyle błędów że po kolei trzeba się zajmować pojedynczymi, bo wiele błędów może się łączyć. Zamknij nie są do wymiany, wiązki w każdych z drzwi są do sprawdzenia, to najczęstszy problem w grupie VW i Opli też w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem dzięki wielkie za zainteresowanie , ogólnie dosłownie tydzień temu nie miałem ani jednego błędu wszystko było okej stało się to z dnia na dzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział by mi ktoś jaki jest nr licznika do a4 b7 2.0 bpw 2005 kolorowy fis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...