Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Dziwne metaliczne poklepywanie


christop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich władców pierścieni :hi:.Zwracam sie do Was z taką sprawą.

Mianowicie,po odpaleniu auta z nocy silnik pracuje normalnie natomiast jak pochodzi dłużej zaczyna być słychać dziwne poklepywanie.

Nie jest ono ciągłe i pojawia się od czasu do czasu ;(

Zauważyłem również, że dzieje sie to także na rozgrzanym motorze :shocked:

Proszę o podzielenie się doświadczeniami w tym temacie :notworthy:

Pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie poprostu popychacze, po wymianie oleju powinien być spokój prze ok 5 - 6 tyś jeśli to one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... u mnie lubi sobie z rana na zimnym silniku przez 2 min poklepać ale w moim przypadku to na pewno popychacze u Ciebie tak jak kolega wyżej napisał mogą być popychacze albo to po prostu zaworek odpowietrzający bak klepie, u mnie ten zaworek słychać właśnie na rozgrzanym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt zaworek też może poklepywać, zapomniałem o tym sprytnym urządzonku no ale jego to łatwo zlokalizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Dzięki za zainteresowanie sie tematem :good: Moje pytanie brzmi jeśli to popychacze tzn że trzeba je wymienic :disgust: czy ktoś już to przerabiał :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 23:41_________________________________________________Dodam jeszcze że po wymianie oleju (Castrol 10W40) nic się nie zmieniło :wallbash:[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 23:45_________________________________________________A jak podpinałem VAG-a to miałem błędy dotyczące czujnika spalania stukowego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak słychać z pod podwozia to na kanał i oglądnąć układ wydechowy, mogło się coś poluzować albo urwać i brzęczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...