Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skaczące obroty w A4 B7 1.8T BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem ze swoim silnikiem 1.8t bfb LPG 2006r 

Na zimnym po odpaleniu skacze nie reaguje na gaz po wciśnięciu nawet w podłogę momentami podniesie obroty i tyle. po około minucie problem ustaje i wszystko jest w porządku, czy moc ma ciężko stwierdzić nowy nabytek.

wymieniona sonda lambda bank1 bo wywalało błąd bogata mieszanka P0172 i nic się nie zmieniło

czujnik temperatury płynu chłodniczego również wymieniony

co dalej gdzie szukać problemu ?

 

Opublikowano
36 minut temu, AmpereQ napisał(a):

co dalej gdzie szukać problemu ?

Korek oleju po odkręceniu podskakuje?

Opublikowano

Podstawa vcds, logi, diagnistyka.

Ale na 90% są nieszczelności

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

Korek oleju po odkręceniu podskakuje?

Muszę sprawdzić ale przed tymi problemami jak się odkręciło czy wyjęło bagnet to silnik przygasał 

 

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, Shhaddoww napisał(a):

Podstawa vcds, logi, diagnistyka.

Ale na 90% są nieszczelności

Które kanały zalogować ? 

Pomógł byś to zrobić ?

Opublikowano

 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Shhaddoww napisał(a):

Podstawa vcds, logi, diagnistyka.

Ale na 90% są nieszczelności

Zrobiłem logi już je tu wstawiam 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Shhaddoww napisał(a):

Podstawa vcds, logi, diagnistyka.

Ale na 90% są nieszczelności

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

 

wstawiam moje logi jakie robiłe według

 

mam nadzieję że coś to pomoże jak sam patrzyłem to nie zgadza mi się ciśnienie rzeczywiste od wymaganego.

Opublikowano
14 minut temu, AmpereQ napisał(a):

mam nadzieję że coś to pomoże jak sam patrzyłem to nie zgadza mi się ciśnienie rzeczywiste od wymaganego.

A jak odczytać te logi? Bo link jeden, a po wejściu pusto...

Opublikowano
  • Autor
3 minut temu, przem8 napisał(a):

A jak odczytać te logi? Bo link jeden, a po wejściu pusto...

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

może teraz ?

Opublikowano
2 minut temu, AmpereQ napisał(a):

może teraz ?

A reszta logów to gdzie? Ile można się prosić?

Auto masz po sofcie i turbo późno wstaje. Tyle z tego można napisać

Opublikowano
  • Autor
Teraz, przem8 napisał(a):

A reszta logów to gdzie? Ile można się prosić?

Auto masz po sofcie i turbo późno wstaje. Tyle z tego można napisać

 wszystkie logi jakie robiłem, skąd wiesz że po sofcie a nie np nieszczelność dolotu 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Opublikowano
1 minuta temu, AmpereQ napisał(a):

 wszystkie logi jakie robiłem, skąd wiesz że po sofcie a nie np nieszczelność dolotu 

bo wiem, a jak wiesz lepiej to po co pytasz.

Po zadanym ciśnieniu doładowania.

Ostatni log 2+33 na lpg? Jeśli tak to jest w c**j zlany i gaz do regulacji. Sprawdź sobie dv profilaktycznie.

Opublikowano
  • Autor
1 minuta temu, przem8 napisał(a):

bo wiem, a jak wiesz lepiej to po co pytasz.

Po zadanym ciśnieniu doładowania.

Ostatni log 2+33 na lpg? Jeśli tak to jest w c**j zlany i gaz do regulacji. Sprawdź sobie dv profilaktycznie.

pytam się bo próbuje się dowiedzięć czegoś, tak 2+33 to na lpg 

a to że turbo późno wstaje i źle wyregulowany gaz będzie objawiało się na zimnym silniku szarpaniem nie reagowanie na gaz nierówna praca ?

 

Opublikowano
1 minuta temu, AmpereQ napisał(a):

a to że turbo późno wstaje i źle wyregulowany gaz będzie objawiało się na zimnym silniku szarpaniem nie reagowanie na gaz nierówna praca ?

Wątpię. Chyba, że jest korekta długa tak rozregulowana, że wpływa na pracę silnika po rozruchu. Sprawdź czy po skasowaniu błędów będzie lepiej odpalać.

Ale gaz to dramat.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, przem8 napisał(a):

Wątpię. Chyba, że jest korekta długa tak rozregulowana, że wpływa na pracę silnika po rozruchu. Sprawdź czy po skasowaniu błędów będzie lepiej odpalać.

Ale gaz to dramat.

Odpala bez problemu ale zaraz pod odpaleniu obroty skaczą nie reaguje na gaz jak by się dławił, odpisałem Aku żeby zresetować centralkę gazu i niby teraz jest dobrze ale i tak w vcds pokazuje że bank 1 zbyt bogata mieszanka 

Opublikowano

Pojeździj na samej benzynie i sprawdź jakie będą błędy.

A ta sonda co wymieniałes to jakiej firmy?

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, przem8 napisał(a):

Pojeździj na samej benzynie i sprawdź jakie będą błędy.

A ta sonda co wymieniałes to jakiej firmy?

Magneti Marelli ale była podkładania inna od Boscha jak się nie mylę i było to samo 

Jeździłem to zbyt bogata mieszanka bank 1 p0172

Opublikowano

Co do sond i przepływek to tylko z Boscha, a resztę trzeba diagnozować. Przez internet nikt nie naprawi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.