Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pliki vcp kamery


wuPiotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś poratować plikami vcp do aktywacji vze dla kamery 8W0907217C?

 

Kiedyś to w wgrywałem (kupiłem w zasadzie specjalnie po to vcp), przy wymianie szyby aso mi wgrało default program do kamery chciałem teraz uruchomić ponownie..  okazało się że na vcp jest jakaś subskrypcja której już nie mam (nie używałem tego dawno nie wiedziałem nawet że to jest czasowe).

 

Jeżeli ktoś ma dostęp do vcp aktywatora to będę wdzięczny na te pliki (tutaj lub priv)

 

Dzięki

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie nowego VCP subskrypcja jest automatycznie na rok, po upływie tego czasu należy ją przedłużać co rok.

Nie wiem czy da radę tak udostępnić, bo pliki są w sumie przypisane do głowicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci dobry człowieku. Myślę że plik zadziała bez problemu, dam znać tylko musze jeszcze jakiegoś lapka z win10 przygotować bo przecież to vcp to jakaś niedopracowana pomyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:No VCP jest specjalny :decayed: też wolę VCDS a VCP używam tylko do flashowania czy parametryzacji. 

Miałem też kiedyś z nim problem, bo antywirus Kaspersky wywalał mi pliki z VCP do kwarantanny i nawet po wciągnięciu ich na białą liste, dalej je kasował. Skończyło się na kupnie i zainstalowaniu innego antywirusa. Od tamtej pory jest spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ten soft to jakaś pomyłka. nie obejdzie się chyba bez zakupu subskrypcji. nie mam juz lapka na którym tego używałem i aktywowałem, teraz po instalacji zarówno na win11 jak i na win10 wyskakują mi braki plików dll, producent na stronie zaleca backup plików programu (o czym oczywiście nie wiedziałem). 

 

jeżeli miał byś chęć poświęcić chwilę to podesłał byś mi wszystkie pliki dll jakie masz w katalogu vcp8? pobierałem je z internetu z jakichś dziwnych stron (rsa.dll nn.dll), zaczęły pojawiać się błędy braku kolejnych a później inny błąd programu. może poprawne pliki dll pozwolą mi uruchomić to vcp. jak nie to chyba oleję temat tego vze.

 

lapka mam już i tak do reinstalacji po zaśmieceniu go tym softem 😵‍💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wuPiotrek napisał(a):

nie no ten soft to jakaś pomyłka. nie obejdzie się chyba bez zakupu subskrypcji. nie mam juz lapka na którym tego używałem i aktywowałem, teraz po instalacji zarówno na win11 jak i na win10 wyskakują mi braki plików dll, producent na stronie zaleca backup plików programu (o czym oczywiście nie wiedziałem). 

 

jeżeli miał byś chęć poświęcić chwilę to podesłał byś mi wszystkie pliki dll jakie masz w katalogu vcp8? pobierałem je z internetu z jakichś dziwnych stron (rsa.dll nn.dll), zaczęły pojawiać się błędy braku kolejnych a później inny błąd programu. może poprawne pliki dll pozwolą mi uruchomić to vcp. jak nie to chyba oleję temat tego vze.

 

lapka mam już i tak do reinstalacji po zaśmieceniu go tym softem 😵‍💫

Jprd jak Ty kombinujesz... Zapłać 135zł za roczną subskrypcję i pobierz wszystkie pliki przez aktywator VCP. Rozwiązanie z brakującym plikiem dll masz na stronie VCP, wystarczy go skopiować do folderu z programem, nie do vcp8

 

 

Poza tym pliki od innej osoby nie zadziałają z Twoją głowicą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minut temu, H4mm3R napisał(a):

Jprd jak Ty kombinujesz... Zapłać 135zł za roczną subskrypcję i pobierz wszystkie pliki przez aktywator VCP. Rozwiązanie z brakującym plikiem dll masz na stronie VCP, wystarczy go skopiować do folderu z programem, nie do vcp8

 

 

Poza tym pliki od innej osoby nie zadziałają z Twoją głowicą. 

 

Dzięki za taką pomoc, zapłaciłem już za to około 1500zł nie mam zamiaru dokupować licencji tylko dlatego że producent nie potrafi dobrze zrobić programu (procedura backup zainstalowanych plików - żart). Rozwiązanie które wrzuciłeś ze strony dotyczy innego pliku dll i nie pomaga. Pliki powinny zadziałać z moją głowicą, jeśli nie zadziałają to trudno chciał bym to uruchomić ale jeśli mam za to płacić kolejny raz to to oleję - tyle.

 

@Muskel1

dziękuję za pliki, vcp uruchomione i poprawnie odczytuje głowicę. Jest już tylko problem z tekstami, jak byś mógł jeszcze wrzucić te dwa pliki to było by super. Jeśli po tym nie będę w stanie wgrać tego parametru to odpuszczę temat

 

EN_prdescr.txt     
labfiles\EN_procedurelist.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wuPiotrek napisał(a):

jak byś mógł jeszcze wrzucić te dwa pliki to było by super

Proszę

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wuPiotrek napisał(a):

 

Dzięki za taką pomoc, zapłaciłem już za to około 1500zł nie mam zamiaru dokupować licencji tylko dlatego że producent nie potrafi dobrze zrobić programu (procedura backup zainstalowanych plików - żart). Rozwiązanie które wrzuciłeś ze strony dotyczy innego pliku dll i nie pomaga. Pliki powinny zadziałać z moją głowicą, jeśli nie zadziałają to trudno chciał bym to uruchomić ale jeśli mam za to płacić kolejny raz to to oleję - tyle.

 

@Muskel1

dziękuję za pliki, vcp uruchomione i poprawnie odczytuje głowicę. Jest już tylko problem z tekstami, jak byś mógł jeszcze wrzucić te dwa pliki to było by super. Jeśli po tym nie będę w stanie wgrać tego parametru to odpuszczę temat

 

EN_prdescr.txt     
labfiles\EN_procedurelist.txt

Subskrypcja jest po to żeby pobierać nowe pliki, wystarczyło mieć backup vcp8 i nie ma potrzeby pobierania ich od nowa i kupowania sub. ale to już wiesz. W dobie wszelakiego piractwa ja się nie dziwię, że producent tak się zabezpiecza przed rozpowszechnianiem swoich plików. 

Instalacja z wył. windows defenderem i antywirusem powinna rozwiązać problem z plikami, ewentualnie inny plik instalacyjny. Sam mam win11 i VCP działa bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muskel1 dziękuję Ci kolejny raz, niestety prosi o kolejne pliki z labfiles i na tym zakończę, nie chcę żeby okazało się że procedura wgrywania parametru nie wykona się poprawnie

 

@H4mm3R instalowałem z wył defenderem teraz na czystym systemie na win10, te pliki widocznie pobierają się poprzez aktywator, rozumiem wszystkie próby zabezpieczenia plików ale sposób jaki wykorzystuje producent vcp jest wybitnie ułomny, tak jak sam program który jest wykrywany jako zagrożenie przez av. Nie miałem backupu plików bo nie wiedziałem o tym że taki trzeba mieć. 

 

No nic, jak będę miał coś więcej do zrobienia to kupię subskrypcję i wgram znaki przy okazji, temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, u mnie nic się nie pluje o pliki z vcp. Jedynie musiałem dokopiować ten jeden plik dll, bo wywalało błąd podczas uruchamiania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat mam VCP w oryginale wygasła mi subskrypcja czy do jakichkolwiek kodowań potrzebuje aktywacji ? czy jest to tylko potrzebne do pobierania świeżych plików. 

dodatkowo nie mogę uruchomić aktywatora pojawia się błąd :

System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia ścieżki lub pliku.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kodowania nie jest potrzebna subskrycja. Tylko do menadżera plików i aktywatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam uaktywnić green menu w a4, daje aktywne w VCP pisze seed nieprzyznany co może być przyczyną ? Security code daje S12345

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co obiecujesz sobie znaleźć w zielonym menu? Tam się nic nie zmienia, to nie jest B8.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nic nie zrobię. Mam zamiar wgrać mapy 2024 od VW. Mam przygotowanego plika pod swój soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co chcesz traz uruchamiać zielone menu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patcha wygrywam teraz z poziomu czerwonego. Po instalacji muszę uruchomić w zielonym menu i uruchomić narzędzie. Żeby wejść do zielonego menu muszę je aktywować bo jest obecnie nieaktywne. W 5F próbowałem aktywować to mi program nie chce przepuścić w tu cały problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...