Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W związku z tym że u mnie modyfikacji nie koniec chciałbym zaprezentować wydech do Mojego czarnego padła. Bardzo chciałem miec wydech na wzór S4 i chyba mi się udało. Wydech jest od samego turbo 3 cale czyli 76,1mm do rozwidlenia w litere V gdzie potem jest już 2,5 cala 63,1mm. Zostały wywalone wszystkie srodkowe tłumiki oraz katalizator. W tym momencie jest tłumik tylko na dwóch przelotowych wydechach koncówych. Efekt, nie da się tego opisać, dzwięk jest po prostu piękny. Do 3 tyś nie jest zbyt głośno a po przekroczeniu jakby odrzutowiec startował. Najwazniejsze że nie jest męczący w trasie i zbyt głośny, a kiedy trzeba zawarczy odpowiednio. Lepsze zdjęcia zrobię jak bedę miał czas.

p42500411.th.jpg

wydechi.th.jpg

p1020633j.th.jpg

p1020634x.th.jpg

p1020638m.th.jpg

Opublikowano

ładnie ale przyznasz że przydałaby się fotka z tyłu :naughty:

Opublikowano

Dokładnie... zabrakło chyba najważniejszego zdjęcia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Fotka będzie jak ją zrobię, te zostały przypadkowo zrobione przez znajomych.

Opublikowano

Teraz wyglada jak nieudana podrobka S4 od strony estetyki niestety.

Koncowki wydechow sa dziwnie osadzone - prawie stykaja sie ze zderzakiem... brzydko to wyglada.

S4_mb_side.jpg

S4_mb_rear.jpg

Opublikowano

wydech na wzór S4

nie napisał że identyczny... może chciał poprawić oryginał...

Opublikowano

ładnie, ja bym je troche schował w zderzak [tak jak jest w S4 :wink4:]

Opublikowano

ładny :tongue4:

Opublikowano

ładnie, ja bym je troche schował w zderzak [tak jak jest w S4 :wink4:]

No wlasnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dsc6367.th.jpg

dsc6362.th.jpg

Dziś zrobiłem na szybko zdjęcia od tyłu.

Moje autko to nie jest S4 tylko 2,0 tdi 16V. Oryginalnie miał wydech po jednej stronie. Zależało mi na przepustowości wydechu dlatego nie kupiłem ori S4( S4 ma średnice 58mm.) I koncówki oryginalne są mniejszej srednicy zaraz za wylotem. Efekt jak na custom może być.

Opublikowano

Teraz wygląda lepiej :good:

Nagraj filmik jak mruczy :gwizdanie:

Opublikowano

Jak dla mnie wygląda super :good:

Opublikowano

Teraz wygląda lepiej :good:

Nagraj filmik jak mruczy :gwizdanie:

jestem za :naughty:

i wrzuć na youtube

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowa, pracy przy tym wydechu było sporo. Eltec i Mg motorsport powiedzieli 3600 więc samemu trzeba było zakasać rękawy, 3 dni w Dynosofcie i gotowe. W planach są kolejne modyfikacje więc niedługo nagram podczas hamowania. Kolejna rzecz która mnie cieszy to to że dymi równo z dwóch rur na raz.

Opublikowano

Ja to się muszę przejechać na groblę :P i zobaczyć na żywo :gwizdanie:

Opublikowano

kurcze coś mi nie pasuje w tym wydechu... Jakoś, jak dla mnie, niezbyt dobrze komponuje się z dokładką zderzaka...

Ale respect za ogrom pracy.

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

wydech :kox: tylko pomaluj tylna dokladke...

Opublikowano
  • Autor

Uwierzcie mi że zdjęcie czasem nie odda efektu końcowego. Długo szukałem koncówek wydechu przypominającego S4 o zwiększonej średnicy i to był jedyny słuszny wybór.

Opublikowano

ale nie sluchaj Ich :) wydech jest super...dokladeczka jedynie w kolor :) ale mysle ze to kwestia czasu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.