Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seryjne wtryski nie ogarniają? 1.8T AWT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, silnik 1.8t awt, program seria, wtryski seria 280. Przy logu grupy 2 i 33 zachlysnal sie i po chwili odzyskal wigor. 

W tym roku zmieniłem filtr paliwa, pompe, paliwa, wtryskiwacze czyszczone. Gdzie szukac przyczyny? Jak wygladaja pozostale logi?

 

2 i 33

3 i 20

115 i 118

 

W czasie logow wskoczyla rezerwa, pomyslalem ze stad przerywanie wiec zajazd a stacje i bak do poloqy. Ponownie 2 i 33

2 i 33 v2

 

Przy pełnym obciazeniu i wysokich obrotach wyglada to chyba ładnie?

Tylko czemu w niskim przedziale jest tak ubogo?

Edytowane przez Icenuke

Opublikowano

Gdzie jest niby ubogo? Chwilowe 10 % i to przy tak niskich obrotach? Weź to olej. Kasowales błędy przed logami?

Pompa jaki zamiennik? Logi są ok, prócz tego 2+33 na rezerwie ale może paliwo odpłynęło.

Edytowane przez przem8

Opublikowano

Chwilowo masz +10% i to zapewne jak gaz wcisnąłeś, olej to tak jak @przem8 napisał.

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, przem8 napisał(a):

Gdzie jest niby ubogo? Chwilowe 10 % i to przy tak niskich obrotach? Weź to olej. Kasowales błędy przed logami?

Pompa jaki zamiennik? Logi są ok, prócz tego 2+33 na rezerwie ale może paliwo odpłynęło.

 

Tak myślałem, jest to automat to przy tych nizszych obrotach troche zafalowal na sprzegle. Pompa Magneti.

 

Poza tym jest chyba ok?

Opublikowano
47 minut temu, Icenuke napisał(a):

Pompa Magneti

Jest przyczyna. Jeszcze nie widzialem 1.8t, które na tej pompie ma stabilne wskazania czasu wtrysków ?

Opublikowano
  • Autor
44 minut temu, przem8 napisał(a):

Jest przyczyna. Jeszcze nie widzialem 1.8t, które na tej pompie ma stabilne wskazania czasu wtrysków ?

Ale przeciez "po drodze" jest jeszcze regulator?

Opublikowano

A co Ci pomoże regulator jak dostanie za mało paliwa? Z powietrza utrzyma ciśnienie?

Opublikowano

Ja też reklamowałem 2x magneti i to  faktycznie nie jest wyssane z palca. 

Dokładnie jak pompa pod obciążeniem spadnie poniżej tego co ma regulować regulator to ni ch**** 

A raz nawet kupiłem magneti mocniejszą bo zmieniałem regulator na 4bar i nawet ta mocniejsza się poddała. 

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, przem8 napisał(a):

A co Ci pomoże regulator jak dostanie za mało paliwa? Z powietrza utrzyma ciśnienie?

Przecież górą trzyma Ciśnienie i jest paliwo jak należy?

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, DarekS4 napisał(a):

Ja też reklamowałem 2x magneti i to  faktycznie nie jest wyssane z palca. 

Dokładnie jak pompa pod obciążeniem spadnie poniżej tego co ma regulować regulator to ni ch**** 

A raz nawet kupiłem magneti mocniejszą bo zmieniałem regulator na 4bar i nawet ta mocniejsza się poddała. 

 

 

Tak jak napisałem, przy obciazeniu w peaku jest 133g/s MAF i przy tym 0.8% korekty. 

Problem jest bardziej na niskich obrotach (podcisnienia szczelne). 

 

Zastanawiam sie czy to po prostu wina "poślizgu" tiptronica. Cięzko zlogowac auto z ZFem od 1500 RPM

Opublikowano
22 minut temu, Icenuke napisał(a):

Przecież górą trzyma Ciśnienie i jest paliwo jak należy?

Jak dotankowales to tak. Z resztą jeździsz chyba na lpg to co się przejmujesz.

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem jeszcze kontrolnie statycznie 2 i 33
 

LOG.TUNEZILLA.COM

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.