Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.9 TDI BKE 140 KM - moja lalka


lewiatan1989

Rekomendowane odpowiedzi

A4 B7 1.9 TDI BKE 140 KM - moja lalka


Nadszedł ten dzień, że pora znaleźć nowego właściciela dla mojej laluni.

Audi znane z naszego forum:

https://a4-klub.pl/topic/422747-black-panther-19-tdi-bke-by-darek/

https://www.youtube.com/@darekw2561/videos

 

A teraz do sedna, trochę o tym samochodzie:

- zakupiony przeze mnie w 2016 roku - był to tzw. pakiet bieda - i to wychodzi z VINu - jakby ktoś chciał sprawdzać ;)

SILNIK BKE - ostatni wypust fabrycznie bez dpf - mega solidna jednostka nigdy mnie nie zawiodła - no i ten przebieg dla tego silnika to rozgrzewka raptem ;)

- nie mogę napisać, że bezkolizyjny czy nie malowany - bo bym musiał skłamać jak większość sprzedających na tym portalu - była jedna drobna kolizja, ucierpiał przód i tylny zderzak - wszystkie elementy już dawno wymienione, konstrukcja i poduszki nie ucierpiały. Wcześniej też coś tam było u poprzedniego właściciela na drzwiach pasażera - zresztą ten samochód ma 20 lat i aby wyglądał musiał być robiony :)

Stan mechaniczny określam na bdb- (minus bo zaczęła się odzywać rolka od sprzęgła klimatyzacji),

Stan lakieru określam na bdb-/ db+

Stan blacharski na db+ a biorąc pod uwagę wiek auta to nawet bdb -- :)

Stan zawieszenia - bdb

 

Obecnie jest to jedno z najlepiej wyposażonych B7 w tym kraju ;)

- czarny sufit, sportowe fotele kubełkowe welurowe z elektrycznie pompowanym odcinkiem lędźwiowym + schowki pod fotelami,

- zawieszenie sportowe EIBACH B12 sportline - obniżone

- tylny stabilizator od s4,

- zewnętrzny s-line (listy drzwiowe, listy progowe, klapa bagaznika, dokładka tylnego zderzak, ORI cupra z przodu – bez przedniego zderzaka – tego nie zdążyłem ogarnać 😊 )

- Kolorowy wyświetlacz w zegarach + VFIZ - czyli możliwość sprawdzania parametrów, odczytów/kasowania błędów z poziomu licznika, możliwość robienia logów, open ceremony itp... mega odświeża wizualnie licznik - no i dużo funkcji ;)

- zegar radiowy "palemka"

- tempomat + nowa skórzana sportowa trzyramienna, multifunkcyjna kierownica od b8,5 s-line - kierownica ścięta

- gałka zmiany biegów od b8,5 s-line,

- rączka ręcznego ala s4,

- oryginalne PDC tył

- wewnętrze lustro fotochromatyczne z kompasem,

- zewnętrzne lustra fotochromatyczne, grzane, SKŁADANE Z PILOTA - tego nie ma w b7 w standardzie  + funkcja TILT - pochylenie prawego lustra podczas cofania,

- stacja multimedialna na androdzie owcnie c500 + kamera cofania (z dynamicznymi liniami) + wideorejestrator + BT

- TPMS - dołożone do stacji multimedialnej i przy oponach letnich.

- ORI podłokietnik przód + tylny z McDonald,

- klimatyzowany schowek,

- wszystkie osłony i plastiki pod maską,

- dolna osłona silnika aluminiowa,

- customowe lampy przednie + malowane na czarno - pod bi-halo pod h7, jednak obecnie jest tam wsadzony HID 4300K,

- doświetlanie zakrętów po kącie skrętu kierownicy,

- pakiet światło wewnątrz + full ambient + dwukolorowe podświetlenie przestrzeni na nogi,

- pakiet oświetlenie zewnętrzne - led w lustrach, led pod drzwiami itp.

- CLH - odprowadzanie do domu,

- światła automatyczne + światła do jazdy dziennej,

- czujnik deszczu / zmierzchu,

- Nagłośnienie BOSE + dodatkowy sub bose z mazdy w kole zapasowym,

- spryskiwacze mgiełkowe,

- dekory black piano,

- 4 szyby w elektryce + chromowe przełączniki,

- automatyczny zawias klapy bagażnika + przycisk do otwierania klapy w drzwiach kierowcy,

- autorski Homelink - przyciski do bram garażowych w daszkach słonecznika - daszki ori HOMELINK,

- hamulce przód 320, tył 288,  - tarcze przód zimmerman, tył rottinger - klocki ATE Ceramic - przód/tył.

- grill w plastry miodu - czarny s-line,

- nakładki progowe czarne s-line,

- dwa koplety kół - lato wzrór rs4 18 cali + zimowe audi łezki (z a6),

 

- moc podniesiona na 140 KM - auto jest przygotowane do podniesienia mocy na wyższy poziom - na jesieni włożony drugi ori intercooler, mam kupiony map sesnor pod 3 bary, a trochę wcześniej włożona nowa turbina od AWX.

 

Co do napraw, to na forum jest wszystko opisane + naprawy robione albo na ori częściach albo na dobrych zamiennikach :)

Olej zawsze z uszlachetniaczami typu Archoil i max co 12tys km. - ostatni w lutym Texaco Havoline Ultra S 5W40 08.02.2024 przy przebiegu 398 564 km+ płukanka Archoil AR2820 Engine Flush + dodatek Archoil AR9200v2

Filtry głównie MANN i Knecht,

Rozrząd 23.09.2022 przy przebiegu 374 920 km

Faktury z napraw do wglądu za to co było robione w warsztatach.

 

W zawieszeniu mega cisza - ale ostrzegam jest twarde (sportowe) plus felgi 18 robią swoje :D

 

Do samochodu dorzucam DROGI pakiet:

- zestaw kół zimowych,

- co się wala po garażu z części zapasowych - wiązki, kable, czyjniki parkowania itp.

- prawie kompletny mod na Bixenon + samopoziomowanie - w zestawie czarne bixy na soczewkach b8 - czarne środki + przetwornice ori + UWAGA NOWE KLOSZE + wiązki pod samopoziomowanie + przedni czujnik (tylnego nie zdążyłem kupić + moduł samopoziomowania) - wartość tego zestawu to minimum 3 tys złotych,

- zapasowe tarcze na przód (o małym przebiegu- proste)

- drugi komplet dekorów - oklejony w szczotkowane alu

- inne wartościowe bonusy o wartości około 2-3 tys złotych  info na tel :)

 

Komu bym chciał sprzedać samochód... komuś kto ma pasję tak jak ja :) kto będzie kontynuował wizję na ten samochód.

Oczywiście wyrażam zgodę na sprawdzenia samochodu gdzie tylko ktoś będzie chciał :)

Przegląd do 23.08.2024

OC do 17.09.2024

 

Powód sprzedaży jest prosty: żona dała światło na nową lalkę i na podjeździe od początku marca stoi nowsze i mocniejsze audi ;)

 

Cena oczywiście do negocjacji :) W sieci samochód wystawiony +1k PLN - cena dla klubowiczów oczywiście inna :)

 

Jestem przekonany, że nowy właściciel będzie zadowolony z zakupu a samochód będzie dawał wiele radości :)

 

Zapraszam do kontaktu :)

TEL: 530848334


  • Użytkownik
    lewiatan1989
  • Data
    03/23/24
  • Cena
    25,777.00 PLN
  • Kategoria

 

Edytowane przez lewiatan1989
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...