Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana licznika na kolorowy FIS w A4 B6


Daglass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam a4 b6 auto służy mi już dobre 10 lat niestety na liczniku słabo widać gdyż się już rozlał. Chciałbym zmienić na kolorowy Fis czy ktoś orientuje się czy da rady?mójk rocznik to 2001 sprawdziłem nr licznika jest to 8E0920900E jaki musiał bym kupić licznik z kolorowym aby bez problemu podszedł do mojego staruszka? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da rady, a gdybyś był chociaż trochę bardziej ambitny, to w dziale DIY natrafił byś na poradnik związany właśnie z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ten poradnik chciałbym się tylko dowiedzieć jak to jest w koncu. Czy muszę szukać licznika tylko z końcówką G ,GX,PX czy można też inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.FACEBOOK.COM

https://www.qmatis.com/pl/devices/menu-vfiz-pl/pl-menu-vfiz-audi

 

COLORMFA.RU

Mas na vyber. Ja mam colormfa a je to super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Daglass napisał(a):

Czytałem ten poradnik chciałbym się tylko dowiedzieć jak to jest w koncu. Czy muszę szukać licznika tylko z końcówką G ,GX,PX czy można też inne?

To nie czytałeś, bo w poradniku jest obszerna lista liczników zamiennych z danymi numerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po skromnych testach z kolegą szogun0, liczniki z modelowych 2002 oraz 2003-2005, nie udało nam się zaadoptować do rocznika modelowego 2001, po wyłączeniu immo działał (czyli o dziwo czytał jak nowsze prędkość po CANie), choć nie u wszystkich tak działa. Lecz po włączeniu immo nie dało się go przypisać ani skopiować starego immo."

 

z tego wynika że nie moge innych liczników szukać bo nie bedzie działać immo!

Dlatego pytam czy ktoś temat ogarnoł bardziej bo autor sam pisze że na czytał że niby idzie to ogarnąć!

Edytowane przez Daglass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Read this ,  maybe this topic would not apply to you  , maybe  because you want only color display , but if the fuel gauge won't work at least you will have it its is because difrence between 2001 and 2002 you , power input omh or somthing like that.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moge zmienić na licznik z 2002 roku ale zaś wskazówka paliwa nie bedzie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo będzie działać z nowszych liczników , już tak montowałem , jak masz auto modelowy 2001 to bez wymiany pływaka nie ogarniesz licznika 2002-2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , my car is 2001 , it didn't work until i change a fuel level gauge  , read the last post in the topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2024 o 12:09, Banan napisał(a):

Immo będzie działać z nowszych liczników , już tak montowałem , jak masz auto modelowy 2001 to bez wymiany pływaka nie ogarniesz licznika 2002-2005

To na zmianę jest pompa razem z pływakiem tak? Jest tam pług and Play czy inne wtyczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...