Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Interfejsy do diagnostyki A4 B8


Artur_333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Proszę o pomoc w doborze interfejsu dla audi A4 B8 2015 rok. Podam nr  VIN WAUZZZ8K4FA162608 aby było pewniej jaki rodzaj silnika czy też skrzyni posiadam. Chciałbym tym programem kasować serwis oraz przeprowadzać adaptację skrzyni. Wiem że pojawiły się zarówno VCDS jak również ODIS oraz wiele innych programów na popularnych stronach sprzedających wszelakie produkty ale nie chciałbym kupić czegoś co tylko będzie mieć nazwę programu a wykonanie chociażby najprostszych ustawień będzie niemożliwe. Jeżeli ktoś posiada sprawdzony zestaw to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muskel1  dziękuję za odnośnik do strony ale to akurat urządzenia za grube pieniądze. Myślałem bardziej o proponowanych vcds np. na OLX w bardzo atrakcyjnych cenach. Czy ktoś może się wypowiedzieć o tych produktach ? Zauważyłem że dużo osób korzysta właśnie z takich rozwiązań i chciałbym poznać ich opinie jak również miło byłoby wskazać który model czy też seria jest najlepsza dla mojego auta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle kosztuje orygiał. Wszystko inne to tanie kopie/klony. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Poczekam na kolejne wypowiedzi. Jeżeli zdecyduje się na zakup klona to na pewno tutaj opiszę jak on działa i czy faktycznie uda mi się nim zrobić adaptację skrzyni Multitronik :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie u chinoli na ali... 3x taniej niż na olx i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przem8, na popularnym portalu O…x od 250 do 400 zł  Hex V2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Artur_333 napisał(a):

przem8, na popularnym portalu O…x od 250 do 400 zł  Hex V2 

Żadna promocja. Przecież mają to wszyscy z tego samego źródła i jak dobrze trafili to szło kupić poniżej 120zł/szt. z przesyłką 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...