Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Czarny traktor .:campino:.


.:campino:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Przedstawiam moją seryjna A4-kę . Nic specjalnego ale dla mnie bomba :decayed:

Podaje linka do PJ , tak będzie wygodniej .

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/57116

Wyposażenie generalnie standard nawet bez klimy i dziury w dachu tylko el. szybki przód dokładane ( poprzedni właściciel to robił ).

Plany są zacne ale wszystko zależy od funduszy, ja na pierwsze miejsce stawiam stan techniczny auta dopiero potem patrzę na face-look :decayed:

Plany:

1) wymiana tylnich lamp na po liftowe

2) wymiana przednich lamp na zespolone

3) białe boczne kierunki

4) jakiś fajny felunek ( pewnie 17-tki + niski profil )

5) zmiana kierownicy

6) chrom wokół linii okien

7) wymiana przycisków el. szyb przód i wrzucenie ich w drzwi

8) montaż świateł przeciwmgielnych przód + do jazdy dziennej diodówki

Plus pare pierdołków :naughty:

Od zakupu ( 8 miechów temu ) wymieniłem kpl. rozrząd , tarcze + klocki przód , tarcze + klocki tył , płyn hamulcowy , kpl. przednie zawieszenie, filtr p/pyłkowy, filtr powietrza , bendix + szczotki + automat w rozruszniku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisales tam ze zamkneles licznik :polew: wiec chyba masz jakis ostry wirus skoro tak ci za***rdala moje 1Z osiaga 200 i trzeba troche sie pomeczyc zeby to zlapac, z tego co wiem to AFN tyle nie leci :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to AFN tyle nie leci :wallbash:
oj kolego mylisz się grubo, moim engine AFN 110PS jechałem z 200km/h (licznik do 220km/h) wg. mnie jeszcze z 10km/h by spokojnie poleciał :th: co do 1Z mój wujek miał taki i nie dał rady do 220km/h i jechał z 170-180km/h dalej mu się nie dało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie:

a skrzynia Ci się wcześniej nie skończyła jak zamykałeś szafę :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowcie co chcecie, jechalem z kuzynem 215km/h 1Z... kiedys koles mi mowil tez ze moja czarna audi tez 1z zamykal licznik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy 1Z to to samo co AFN , nie wiem czy 1Z ma "krótką" skrzynię czy nie . Tu nie chodzi o przechwalanie się , jak ktoś nie chce - niech nie wierzy . Nie zależy mi na tym :wink4: Wiem co widziałem na prędkościomierzu i na GPS-ie . Tak więc skoro są tu mądrzejsi ludzi to niech tak pozostanie . Przecież wy wiecie wszystko . :decayed:Paweł1985 u mnie ostry muł zaczyna się przed 160 , ale spokojnie , powoli można go naprawdę porządnie rozbujać .

W lipcu będę leciał na dolny - śląsk , postaram sie powtórzyć wynik i poproszę żonkę o cyknięcie foty licznika i GPS-a. Będzie dwód :decayed:

aju co do skrzyni to nie mam żadnych zastrzeżeń, zero zgrzytów, puknięć itp. nie zależnie jak bym jeździł więc niby czemu miała by się rozpaść.

Poza tym to chyba mały OT się zrobił, tu chyba wypowiadamy opinie na temat całokształtu a nie osiągów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozpaść a skończyć :) czyli prędkość obrtowa na 5 biegu uniemożliwia osiągnięcie danej prędkości gdyż najprościej mówiąc odcina nam już paliwko żeby nie przekręcić silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o to się rozchodzi, no nie wiem mi tam nic nie odcina . A jest opcja żebym miał przez kogoś założona inna skrzynię ? :mysli:

Bo teraz to mnie zaintrygowało :blink: Wszyscy piszą że to nie możliwe , a ja przecież wiem co widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko panowie zamknął szafę, ale niech powie ile tam ma na tej szafie, bo może licznik do 200 km/h jest :gwizdanie:

A swoją drogą ładny sedanik w fajnym kolorku. Bliźniaczek jednego z klubowiczów z mojej okolicy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie z AFN'a po zmianie turbulum od AWX'a bek nowego softu pocisnąłem 210 może by doszło z 1-2, ale droga mi się kończyła także jak nie masz tam coś grzebane to chyba mamy do czynienia z jakimś fenomenem, albo może masz koła 14 i takie przekłamanie na licznik idzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła 15, licznik 220 km/h poza tym jak pisałem GPS wskazywał podobną prędkość, co do "grzebania" to ja osobiście nic nie modyfikowałem ale nie wiem kto i co robił wcześniej . Skoro twierdzicie że 90 HP 1Z tyle nie poleci to może warto się zainteresować co ktoś nakombinował :mysli: a jak najprościej sprawdzić czy to czysta seria czy ktoś coś majstrował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.:campino:. napisałeś "...Zamknięcie licznika na autostradzie A4 :))"

ja swoja A4 AHH 90KM leciałem więcej, aż 270km/h, fotki wrzuce, tylko najpierw w photoschopie muszę pomajsterkować :kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lapek85 ty już lepiej w photoshopie nie majstruj skoro nawet nie wiesz jak to sie pisze :nabijasie:

Poza tym niby jaki miał bym cel w tym żeby coś ściemniać , i przerabiać fotki ? Myślisz że mi zależy na tym żeby ludzie ( w tym i ty ) wierzyli w każde moje słowo ? Ja 5 lat już nie mam i generalnie mi to wisi.

Przedstawiłem swoje auto w odpowiednim dziale , ale skoro jak do tej pory tylko fafalex wypowiedział sie co do całokształtu a wszyscy sie skupiają na zamknięciu licznika to myślę że mój Topic można zamknąć.

Więcej na ten temat się wypowiadać nie będę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nieszczęsnym budzikiem to furka całkiem spoko dobry kolorek i baza żeby coś powalczyć dalej, a to, że wszyscy rzucili się na tą szafe to tylko świadczy jak dobrze wszyscy potrafią znaleźć pomyłkę i nie traktuj tego jako pocisk tak mi się przynajmniej wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.:campino:. wiem jak się piszę, każdy może walnąć "literówke"

się czepiają zamknięcia budzika przez 1Z bo wiedzą, że w normalnych warunkach jest to nie możliwe do wykonania

żeś walnął babola :kox:

ale spoko, już sie nie denerwuj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lapek85 ty już lepiej w photoshopie nie majstruj skoro nawet nie wiesz jak to sie pisze :nabijasie:

Poza tym niby jaki miał bym cel w tym żeby coś ściemniać , i przerabiać fotki ? Myślisz że mi zależy na tym żeby ludzie ( w tym i ty ) wierzyli w każde moje słowo ? Ja 5 lat już nie mam i generalnie mi to wisi.

Przedstawiłem swoje auto w odpowiednim dziale , ale skoro jak do tej pory tylko fafalex wypowiedział sie co do całokształtu a wszyscy sie skupiają na zamknięciu licznika to myślę że mój Topic można zamknąć.

Więcej na ten temat się wypowiadać nie będę :hi:

Chyba rafalekx -jeśli jesteśmy tacy skrupulatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...