Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie potrzeba?

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Niestety zdobycie opisów etykiet baju 00 graniczy z cudem.

Tylko, że u mnie u mogłem wejść w bajt 00, zmienialiśmy wtedy z 17 na 16 i nic

Opublikowano

Wejść można ale tak jak już pisałem,  etykiety nie są w bajcie 00 opisane?

Opublikowano
11 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Nie potrzeba?

Znalazłem na zagranicznym forum info o swapie  z automatu (akurat ZF 8HP) na manual i ten kod jednak trzeba było wpisywać stąd moja sugestia☺️

WWW.AUDIZINE.COM

First off, I want to put some things out there... thanks to Pierre B's thread on audiworld for letting us know that this is a possibility without a bunch of electronic module issues! I am a big believer in factory...

 

Opublikowano

Niech kolega spróbuje najpierw bez kodu dostępu zmienić w  bajcie 00 na wartość HEX 07. Powinien przyjąc. Jak nie to z kodem dostępu.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Niech kolega spróbuje najpierw bez kodu dostępu zmienić w  bajcie 00 na wartość HEX 07. Powinien przyjąc. Jak nie to z kodem dostępu.

Wieczorem po pracy to ogarnę.

 

Tylko pojawił się inny problem jak jechałem do pracy 

Wyskoczyła kontrolka ESP, podpiąłem szybko vcds i błąd czujnika pedału hamulca. Pewnie wczoraj jak wsteczny podpinałem to coś może odpiąłem? Gdzie ten czujnik jest itd? 

Opublikowano

Nad pedałem hamulca.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Nad pedałem hamulca.

 

Patrzyłem to nic nie widziałem. Gdzie dokładnie? Jakaś kostka tam idzie? 

Opublikowano
48 minut temu, Diego1121 napisał(a):

 

Patrzyłem to nic nie widziałem. Gdzie dokładnie? Jakaś kostka tam idzie? 

ALLEGRO.PL
 
 

IMG_0581.jpeg

Edytowane przez lucasek

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Niech kolega spróbuje najpierw bez kodu dostępu zmienić w  bajcie 00 na wartość HEX 07. Powinien przyjąc. Jak nie to z kodem dostępu.

 

 

Jak to zmienić? 

Opublikowano

W bajcie 00 masz w okienku wartość HEX 17, zmień ją na 07 i zatwierdź. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

W bajcie 00 masz w okienku wartość HEX 17, zmień ją na 07 i zatwierdź. 

 

 

Tutaj? 

IMG_20240609_185807668.jpg.8018adb4f54be27d12eba762f76d1070_1.jpg

Opublikowano

Tak.

Opublikowano
  • Autor

Dobra. 

 

Co do kodowania, nie przepuszcza. Zdj poniżej, wpisałem tez kod  dostępu jak cuś. 

 

Co do czujnika hamulca, błąd jest taki jak poniżej, sprawdziłem co tam się dzieje i widzę, że jest złapany trytyką ?, może brakuje tu jakiegoś uchwytu czy cuś? 

 

I pojawiły się błędy w silniku, kurcze zrobiłem ten wsteczny A teraz wyszło coś innego, eh. 

 

Jakieś sugestie z czego wynikają błędy? 

 

 

IMG_20240617_214808755.jpg

IMG_20240617_214641968.jpg

IMG_20240617_214527407.jpg

IMG_20240617_214449472.jpg

IMG_20240617_214445167.jpg

IMG_20240617_214447391.jpg

IMG_20240617_212139010.jpg

Opublikowano

Ktoś już tam grzebał i wyrzeźbił. Czujnik stopu do wymiany.

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Ktoś już tam grzebał i wyrzeźbił. Czujnik stopu do wymiany.

 

Jaki najlepiej kupić? Wymiana jest łatwa? 

Opublikowano

Oryginalny. Wymiana jest łatwa.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Oryginalny. Wymiana jest łatwa.

 

Jak on tam ma się trzymać? 

Opublikowano

Wchodzi na zatrzask przez przekręcenie. Pewnie ten trzyma się na trytce bo zatrzask urwany.

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Ktoś już tam grzebał i wyrzeźbił. Czujnik stopu do wymiany.

 

A wiesz może skąd powstały resztę błędów? 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.