Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki prezent dla chrześniaka ?


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

konsoli Nintendo, nie wiem co to za model, ale miała dwa wyświetlacze,

pewnie coś z tej serii http://www.ps.com.pl/module/sklep/ga/753/gb/1436/ix/151224

generalnie ta konsola też daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli z dwoma ekranami to Nintendo Dual Screen , spoko konsolka. Ja osobiście miałem tez kupić chrześniakowi konsole i byłem zdecydowany na Xboxa360 ale matka dziecka powiedziała zebym nie brał bo on i tak pół dnia spedza przy PS2.

Na x-a jest wiecej gier i mozna łatwo przerobić na piraty, to są jego plusy (ciężko mi to pisać bo od zawsze byłem fanbojem Playstation :kox:) ale PS3 jest bardziej rozwojowe , w przyszłości beda wychodzić gry lepsze niż na x-a.

Ja mam obydwie i kazdemu polecam takie rozwiązanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kup mu jakas kozacka giwere i karnecik na siłownie niech postrzaszy sąsiadów i za młodu sie przyzwyczaji do ściągania haraczy a konsole sobie kupi za pierwszy ściągniety haracz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ps3 jesli lubi gierki samochodowe, gral ktos w gran turismo 5 prolog? ja sie posralem tak wyglada, gralem niestety tylko na padzie ale na kierownicy to mega masakra musi byc, jak rodzice maja gruby portfel to gry kupia (na allegro sporo uzywek jest, wiec tez nie problem), a z piraceniem na xboxa to wiecej pierdolenia niz grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ps3 jesli lubi gierki samochodowe, gral ktos w gran turismo 5 prolog? ja sie posralem tak wyglada

To nie jest temat o konsolach to raz , po dwa skoro poruszyłeś temat konsol : widziałeś kiedyś taką gre na x360 jak "Forza motorsport 2" ??? otóż powiem ci że fizyka jazdy i grafa w niej zjada twoje "GT5 Prolo" na śniadanie.

, a z piraceniem na xboxa to wiecej pierdolenia niz grania.

no nie wiem czy wiecej pierdolenia , przeróbka 80 pln i wtedy gry masz po 11 pln. chyba sie nie opłaca , lepiej kupować gry po 100+ pln. bo nie sądzisz ze młody bedzie grał w same stare gry ,skoro chłopaki z osiedla mają akurat w czytnikach GTA4 , RE5 , MGS4 itp.

Koniec OT

Najlepiej daj $$$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznie wszystkim dziękuje za podpowiedź został zakupiony PS3+kierownica z biegami i pedałami

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zainwestował w przyszłość chrześniaka.. prenumerata CKM i program zwalczania oporów przed kobietami czyli jak wyrwać dobrą kosę :decayed::kox:

Pomyśl ile Ty na tym zyskasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zainwestował w przyszłość chrześniaka.. prenumerata CKM i program zwalczania oporów przed kobietami czyli jak wyrwać dobrą kosę :decayed::kox:

Pomyśl ile Ty na tym zyskasz :naughty:

Jestem za moze ankieta jakas ?? :naughty:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznie wszystkim dziękuje za podpowiedź został zakupiony PS3+kierownica z biegami i pedałami

:hi:

biblia była w komplecie ?? czy kupiłeś okrojoną wersje ??? :polew: :polew: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...