Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy bać się przebiegu ponad 200tys. km s-tronic


swirus89

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję szybkiej porady,

Rozważam zakup A4 B9 30tdi czyli 136KM 2020r polift  przód napęd z s-tronic(czyli pewnie 0CK). Ewentualnie podaję Vin jak ktoś ma możliwość sprawdzenia co to za skrzynia: WAUZZZF49LA055795. Samochód ma 206 tys. km przelotu, udokumentowanego w ASO

Moje pytanie jest następujące: czy bać się tego przebiegu i czy w niedługim czasie mogą wystąpić problemy ze skrzynią. Jakie przebiegi wytrzymuje ta skrzynia?

Oczywiście po zakupie planuje wymianę oleju i filtrów w skrzyni. Będzie też program(sterownik silnika i skrzyni w digitun).

Ewentualnie jakieś porady jak sprawdzić skrzynię przy oglądaniu samochodu. Używam manuala na co dzień i czasem od święta dsg w samochodzie ojca z minimalnym przelotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 kkm w ASO to akurat wada, a nie zaleta. Wymiany olejowe Longlife co 30 kkm. Chyba, że klient zlecał je  wcześniej. Ja tak robię, serwisuję w ASO ale wymieniam olej raz w roku lub co 12 kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Muskel1 napisał(a):

200 kkm w ASO to akurat wada, a nie zaleta. Wymiany olejowe Longlife co 30 kkm. Chyba, że klient zlecał je  wcześniej. Ja tak robię, serwisuję w ASO ale wymieniam olej raz w roku lub co 12 kkm.

muszę pobrać dokładną historię np. od comoaligato co i kiedy było robione, a jak temat skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednionapędowe to 0CK. Opinie są podzielone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym ważne jest jak ktoś jedził a tego niestety nie wiesz. Wygląda na auto służbowe 50 tyskm rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...