Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe ja mam folie z efektem lustra weneckiego przeznaczona na szybę w drzwiach. Mały paseczek a zrobił ładny odcień i przyciemnił mniej oczojebnego leda, 3 diody a też były za jasne jak dla mnie, na tablicy powinna być lekka poświata ? 

IMG_20240814_235455299~2.jpg

Edytowane przez qlimazz

Opublikowano
  • Autor

Serwis olejowo filtrowy. Wszystko filtron, olej specol, płukanka (ostatnia) i ceratec. 

Montaż tempomatu, naprawa klapki podłokietnika, zawias schowka ?

IMG20240815151935.jpg

IMG-20240815-WA0002.jpeg

Opublikowano
  • Autor

A to dziadostwo, nie zaczepiłem drucika o ten ząbek w podłokietniku, dziś ile słów na K poleciało przy tym ale zrobiłem. 

IMG20240817133229.thumb.jpg.bd73a7aa9ed55b75d54ba248f1e38367.jpg

 

 

Jeszcze nowe żarówki postojowe bez błędu, białe. 

IMG20240817125215.thumb.jpg.33d3d7ba062f9669fca85eba63014f72.jpg

 

Jeszcze jakoś poprawić schowek na rękawiczki. Użyłem zestawu naprawczego z aliexpress no i coś średnio się on zamyka, trzeba nieźle trzasnąć, zajrzę do tego za miesiąc jak wrócę z delegacji. 

Będę musiał kupić zaczepy kanapy bo ktoś zaglądał do naklejki i można kanapę do góry wyjąć, ktoś wie ile sztuk potrzeba?

 

Jeszcze włożyłem oświetlenie LED sufitu, zostały tylko lusterka w daszkach. Czerwone podświetlenie nóg. Jeszcze jakieś białe od dołu drzwi, drl i wsteczne ale to później. 

Opublikowano
7 godzin temu, Ivanek napisał(a):

Będę musiał kupić zaczepy kanapy bo ktoś zaglądał do naklejki i można kanapę do góry wyjąć, ktoś wie ile sztuk potrzeba?

4B088637301C 2 sztuki

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, afroo. napisał(a):

4B088637301C 2 sztuki

Me uszanowanie, zajmę się tym za miesiąc bo irytuje skrzypienie kanapy ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ciekawe czy to kwestia niedociśniętej wtyczki jak tempomat montowałem. Zdjąłem osłonę, docisnąłem jeszcze raz i zobaczymy czy będzie spokój. 

received_876035604624293.png.362cc4f66085334a915aee4325816b4a.png

 

Przyszły dziś nowe opony, jutro montaż. Continental AllSeasonContact 2 225/40R18 

IMG20240910120901.thumb.jpg.2515dd283b69c83131af9f614cc5f182.jpg

 

Pobawiłem się zdeczko kodowaniem MCE, ustawiłem by żarówki z tyłu świeciły mocniej. 

Ciekawi mnie czy sensor deszczu jest zgrany z automatycznymi światłami i podczas opadów uruchomi światła mijania? Kanał 20

Messenger_creation_F146D51C-AD7E-4B79-9341-74FA7B351FA7.png.640c7b07f4e70e92f8a381fc9c9b8d38.png

Opublikowano

u mnie w exeo na auto czujnik deszczu zapala mijania a w zasadzie zapala oswietlenie zew, srodek cima dopoki zmierzchu nie zalaczy

Opublikowano

Jest tam możliwość ustawienia czułości czujnika? Trochę mnie denerwuje, że wjadę do delikatnego cienia i już mi się zapalają xenony. Widzę, że jest jakaś czułośc. 

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, Monti napisał(a):

Jest tam możliwość ustawienia czułości czujnika? Trochę mnie denerwuje, że wjadę do delikatnego cienia i już mi się zapalają xenony. Widzę, że jest jakaś czułośc. 

Niby kanał 21 ale nie testowałem, mam domyślnie i według mnie działa bardzo okej.

 

Koła założone
IMG20240911084241.thumb.jpg.9cb89d18540cd955ff69d7256394bd9e.jpg

 

Jeszcze dziś delikatne bonetowanie sufitu i może jak starczy czasu to alcantary, demontaż uchwytu na telefon z tunelu - zaślepki zamówione, no i próba montażu zmieniarki, narazie musze jechać ogarnąć gdzieś wyjmaki bo swoje straciłem.

Opublikowano

A gdzie można ustawić  żeby z tyłu żarówki swieciły mocniej?

Opublikowano

  

1 godzinę temu, Monti napisał(a):

Jest tam możliwość ustawienia czułości czujnika? Trochę mnie denerwuje, że wjadę do delikatnego cienia i już mi się zapalają xenony. Widzę, że jest jakaś czułośc. 

Można, bawiłem się tym swego czasu bo też mnie to irytowało, aczkolwiek nie udało mi się znaleźć satysfakcjonującego ustawienia i wróciłem do fabrycznego.

 

Robisz to w adaptacjach mce

 

Channel 001: Coming Home Time

Activation Time of the Coming Home Lighting.

Standard: 30 Seconds
Range: 0...60
Increments: 1 Second

Channel 002: Brake Light Dimming

Standard: 30 %
Range: 13...40 %

Channel 003: Tail Light Dimming

Standard: 32 %
Range: 13...40 %

Channel 004: Rear Fog Light Dimming

Standard: 28 %
Range: 13...40 %

Channel 005: Daytime Running Lights Dimming (Low Beam)

Affective with Halogen only.

Standard: 92 %
Range: 51...100 %

Channel 006: Daytime Running Lights Dimming (High Beam)

Affective with Bi-Xenon only.

Standard: 70 %
Range: 51...100 %

Channel 007: Daytime Running Lights Dimming (Fog Lights)

Affective for Canada only.

Standard: 92 %
Range: 51...100 %

Channel 008: Daytime Running Lights

Standard: 1 (ON)

0 = Daytime Running Lights OFF
1 = Daytime Running Lights ON

Channel 009: Switch-Off Delay (Low Beam)

Low Beam Switch-Off Delay with Light Switch in AUTO Position.

Standard: 51
Range: 0...64

Channel 010: Low Beam Response

0 = Parking Lights OFF after Terminal S OFF
1 = Parking Lights Remain ON after Terminal 15 OFF

Channel 011: Low Beam Response (Terminal 15)

0 = No Parking Lights
1 = Alarm at Door Open
2 = Parking Lights OFF at Door Open

Channel 012: Highway/Comfort Blinking

0 = Highway/Comfort Blinking OFF
1 = Highway/Comfort Blinking ON

Channel 013: Wiper Setup

Standard: 115

+001 = Speed Reset
+002 = Short to Plus Monitoring
+004 = Rain Sensor active
+008 = Long Post Wiping after Washing (Drop/Tear Wiping)
+016 = Speed dependent Wiper interval active
+032 = Headlight Washer System active
+064 = Reverse Gear Wiping active

Channel 014: NAR Parking Light Deactivation

0 = Parking Lights inactive
1 = Parking Lights active

Channel 016: Fog Light Cold Diagnosis

0 = Fog Light Cold Lamp Diagnosis active
1 = Fog Light Cold Lamp Diagnosis inactive (i.e. for DTM Edition)

Channel 020: Rain-/Light Sensor Setup

Standard: 2

+01 = Highway Light
+02 = Rain Light

Channel 021: Assistance Light Sensor Correction

Standard: 59 %

Channel 022: Transmission Grade (Front Window)

Rain Sensor Transmission Grade at 880 nm.

Standard: 45 %

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
46 minut temu, afroo. napisał(a):

  

Można, bawiłem się tym swego czasu bo też mnie to irytowało, aczkolwiek nie udało mi się znaleźć satysfakcjonującego ustawienia i wróciłem do fabrycznego.

 

 

Dzięki ogarnę to sobie. Jeszcze jedno pytanko. Widzę, że można wykodować sensor deszczu, czy zmierzchu wtedy będzie działał? 

Opublikowano
1 godzinę temu, Ivanek napisał(a):

Niby kanał 21 ale nie testowałem, mam domyślnie i według mnie działa bardzo okej.

 

Koła założone
IMG20240911084241.thumb.jpg.9cb89d18540cd955ff69d7256394bd9e.jpg

 

Jeszcze dziś delikatne bonetowanie sufitu i może jak starczy czasu to alcantary, demontaż uchwytu na telefon z tunelu - zaślepki zamówione, no i próba montażu zmieniarki, narazie musze jechać ogarnąć gdzieś wyjmaki bo swoje straciłem.

Ja mam z USA, może tu jest różnica w czułości? Sprawdzę dam znać.

Opublikowano
  • Autor

Sposób na wyjęcie rns jak kluczyki do wyciągania nie klikają i nie łapią? 

Schowek wyjmę i od tyłu spróbuję wypchnąć 

Opublikowano
22 minuty temu, Ivanek napisał(a):

Sposób na wyjęcie rns jak kluczyki do wyciągania nie klikają i nie łapią? 

Schowek wyjmę i od tyłu spróbuję wypchnąć 

ja brałem plastikowe wyjmaki do tapicerek i wyciągałem od dołu. Udało się włożyć między panel klimy a RNSE.

 

image.png.845db81665b7299b06f40ee9ddb013d9.png

Edytowane przez Monti

Opublikowano
  • Autor

Udało się sposobem jak napisałem, włożyłem te klucze i od tyłu wypchnąłem krowę. Zmieniarka działa jak należy, telefon łączy się z dwoma urządzeniami dzięki czemu mam zarówno muzykę jak i oryginalny głośnomówiący. 

Ogoliłem alcantare, lekko wybonetowałem brudną tapicerkę na słupkach czy daszkach. IMG-20240911-WA0014.thumb.jpeg.562de3dc266f40598d4e94bea49888b4.jpeg

IMG20240911160512.thumb.jpg.063b126779dc87ed7c8cbd1a1119a7b4.jpgIMG20240911184713.thumb.jpg.cfb8d2012a0c49b4074f81813a1a74fd.jpgIMG20240911185002.thumb.jpg.0a51b52ba65732798f4cc19b0936ede6.jpg

 

 

Edytowane przez Ivanek

Opublikowano
  • Autor

Przyszły dziś zaślepki tunelu na telefon, wydrukowane i kupione na allegro. 

 

IMG20240913141730.thumb.jpg.5bda1642d54370811c65e547bc9228ec.jpg

 

Jutro prawdopodobnie może być bardzo przyjemny dzień dla B7, zobaczymy jak pogoda też pozwoli bo podobno ma być bardzo źle, oby nie pokrzyżowało planów. 

Opublikowano

Miałeś wpaść na Dragy :P

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, DubixPL napisał(a):

Miałeś wpaść na Dragy :P

Myślę, że wpadnę tylko muszę jeszcze coś zrobić jutro ?

1790kg z połowa kibla paliwa waży ta krowa, 150kg więcej niż B6 1,9 q

 

 

Odebrałem zaślepki, muszę lekko podpiłować bo nie wchodzą

IMG20240913141730.thumb.jpg.f7c34bead3a8f59225bfec6b9e9c7e78.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wycieraczki i światła w automacie działają razem, gdy jest jasno to w kabinie podświetlenie jest wyłączone ale światła mijania załączone, nie spodziewałem się tego po A4 z 2005 roku. 

 

Pogoda tragiczna na hamownie drogową. Klapy wyłączone, egr też ale chyba włączę z powrotem zobaczymy w zimę. Aktualizacja skrzyni do najnowszej wersji + zmiana ciśnień. 

 

Ogólnie to było tyle wody na drodze że opory kosmiczne, stąd pewnie zaniżone wartości. 

Ogólnie jestem zadowolony, w końcu też przy zatrzymaniu do 0 zrzuca do pierwszego biegu przy około 5kmh, wcześniej zatrzymywałem się na drugim i było lekkie pociągnięcie jak zmienił bieg na pierwszy, teraz jest normalnie i dużo wygodniej. 

Messenger_creation_04A7E975-FA14-48D3-A49E-062251F5BC1D.thumb.jpeg.3f87395b8390f38a085dbcab59baffba.jpeg

Edytowane przez Ivanek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.