Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, A4b6quattro napisał(a):

A te odpływy przy podszybiu gdzie aku to drożne ?

Tam nie ma tych gumek już ktoś wyjął, teraz patrzę do wentylatora dmuchawy i w środku jest woda. Pianka pod filtrem kabinowym jest mokra 

 

Misja silikon na podstawę filtra kabinowego 

IMG_20241228_120245.jpg

Edytowane przez Ivanek

Opublikowano
  • Autor

W międzyczasie zrobiłem uchwyty na zakupy, mam w b6 i brakowało tu 

IMG_20241228_161517.jpg

Opublikowano

To tamtędy leci woda tak?

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Gorczyk napisał(a):

To tamtędy leci woda tak?

No widziałem jak kapało, wyjąłem nawet wentylator, wyjąłem z niego liścia i był też mokry. Kanapa schnie w domu, samochód też farelka była 32 stopnie w środku, jutro chyba składam. Silikon schnie. 

1000015079.png

Opublikowano

Dobrze, że coś znalazłeś.

To jak to uszczelnisz to może zrob jeszcze próbę na myjce.

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Gorczyk napisał(a):

Dobrze, że coś znalazłeś.

To jak to uszczelnisz to może zrob jeszcze próbę na myjce.

Nie trzeba myjni, wystarczy wodą tam chlapnąć i będzie wiadomo, a że schowek mam zdjęty to jest bardzo łatwo to zweryfikować, zapłon włączyć i klimatronik ustawić na temperaturę low, wtedy otwiera się klapka nad wentylatorem dmuchawy i widać idealnie spód filtra i czy jest woda czy nie. 

5 postów wyżej na zdjęciu widać to miejsce, jak załączyłem wentylator to normalnie ta woda prawie ciurkiem leciała. 

Teraz przynajmniej w aucie octem pachnie a nie stęchlizną ?

Edytowane przez Ivanek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Co może być przyczyną że czasem pilot kompletnie nie działa? Zasięg jego też jest dość mierny, czasem trzeba posiłkować się kluczem. 

Bateria wymieniona na duracell miesiąc temu, nie z action tylko u zegarmistrza. 

Opublikowano

 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, afroo. napisał(a):

 

Bardzo ciekawy temat, ciekawe jaki byłby koszt robocizny, nie mam aż takich narzędzi, stawiam że z Ali te wzmacniacze to groszowe sprawy. 

Opublikowano
8 minut temu, Ivanek napisał(a):

stawiam że z Ali te wzmacniacze to groszowe sprawy. 

Pewnie tak, kwestia znalezienia jakiegoś majstra, któremu będzie się chciało to robić, bo robota precyzyjna, a skasować dużo nie można, to i roboty podjąć się nie chcą, takie realia.

Mi też padł jeden kluczyk i znajomy zajmujący się elektroniką zasugerował, żebym po prostu kupił używany kluczyk pod tą samą częstotliwość, przełożył grot i dał go majstrom od immo do zaprogramowania. Jeszcze tego nie zrobiłem i bujam się aktualnie tylko z jednym działającym kluczem.

Opublikowano
6 godzin temu, Ivanek napisał(a):

Co może być przyczyną że czasem pilot kompletnie nie działa? Zasięg jego też jest dość mierny, czasem trzeba posiłkować się kluczem. 

Bateria wymieniona na duracell miesiąc temu, nie z action tylko u zegarmistrza. 

A stacje radiowe odbierają Ci dobrze? Radio nie gubi fal? Bo może być kwestia kluczyka, jak wyżej, lub wzmacniacza. W sedanach padały moduły płytkowe, nie wiem, jak w avantach ale to wiązało się właśnie tez z gorszym odbiorem fal radiowych.

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, afroo. napisał(a):

A stacje radiowe odbierają Ci dobrze? Radio nie gubi fal? Bo może być kwestia kluczyka, jak wyżej, lub wzmacniacza. W sedanach padały moduły płytkowe, nie wiem, jak w avantach ale to wiązało się właśnie tez z gorszym odbiorem fal radiowych.

Nie słucham radia bo mam zmieniarkę, mam zerwane troszkę paski na prawej tylnej szybie więc może być, a te anteny odpowiadają też za kluczyk? 

Opublikowano

Ja już pisałem do kolegi i on zdecydował się naprawić kluczyk. Ale najpierw dam mu kluczyk którego nie używam bo potrafi się rozkodowanie po paru godzinach a baterią po dwóch dniach się rozladowuje.

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, Gorczyk napisał(a):

Ja już pisałem do kolegi i on zdecydował się naprawić kluczyk. Ale najpierw dam mu kluczyk którego nie używam bo potrafi się rozkodowanie po paru godzinach a baterią po dwóch dniach się rozladowuje.

Też wymiana tego wzmacniacza? 

Opublikowano

Prawdopodobnie tak. Ale opiszę jak mu przekażę kluczyk. Pewnie jak spadł parę razy lub coś podobnego to pewnie się tak dzieję.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

do usunięcia

Edytowane przez Ivanek
pomyłka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pilot umiera co raz częściej, prawy przód łącznik stabilizatora do wymiany zaraz zamawiam lemfa i wymiana, chciałem zapytać przyszłościowo @Dev ile by u Ciebie kosztowała regeneracja zacisków przód i tył 320mm/288mm? Prywatne masz zablokowane więc zapytanie daje tu. 

Odnośnie pilota to zastanawiam się czy kupować ten wzmacniacz za grosze i uderzyć do jakiegoś elektronika by mi to wymienił, czy kupować cały pilot i dorabiać drugi klucz, do B7 pasują jakieś ładniejsze kluczyki albo jakieś inne? 

@Gorczykjak u Ciebie z tym pilotem? 

Edytowane przez Ivanek

Opublikowano

U mnie lipa, muszę kupić całe bebechy jednak.

Opublikowano
  • Autor

Próbowałeś wymienić wzmacniacz? 

Opublikowano

Już nie pamiętam co tam robił wiem że poszło nie pomyśli.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.