Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Moja A4


radek4359

Rekomendowane odpowiedzi

A4 B6 2.0 Benzyna + LPG 131 KM

dsc02145a.th.jpg

dsc02147wjk.th.jpg

dsc021972.th.jpg

dsc022082.th.jpg

Wkrótce dodam wiecej fotek.

Jakie modyfikacje moge wprowadzić jeszcze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra baza do modyfikacji ... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki koszt musiałbym poniesc zeby uzyskać taki efekt i co trzeba wybienić :D:D ?:P

jaki zderzak itd :D ?

610662950.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki koszt musiałbym poniesc zeby uzyskać taki efekt i co trzeba wybienić :D:D ?:P

jaki zderzak itd :D ?

Rozumiem, że chodzi Ci o wygląd optyczny zbliżony do furki ze zdjęcia.

Na początek proponuję skupić się na modach wskazanych przez Ukasz699 czyli dokładki w kolorze nadwozia, fele 18" (jak chcesz porządnego efektu) no i do tego obniżony zawias.

Poczytaj na forum, popatrz rózne wątki o B6 i stopniowo sam będziesz wiedział co jeszcze można zmienić na +

Nic na siłę i na łapu capu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaaaaa no Felgi planuje kupic ogólnie to musze sie porozglądac po wszystkim tylko ciekaw jestem tego zderzaka, mi sie podoba :D:D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, widzę, że rodzinka forumowych ALTowców się powiększa :) Miło, że w moim rodzinnym mieście coraz fajniejsze furki jeżdżą :) Pozdrowienia od ALTowca z Wrocka, a z pochodzenia stalowowolanina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałęm z nia ostatnio niezłe problemy :(

2 cewki zapłonowe wymienilem, wszystkie świece, i złamała mi sie prowadnica od wycieraczek, ta co wychodni od silniczka, jesli to jest alumioniowe to moze pospawa mi któryś zakład [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 09:18_________________________________________________No i stało sie :(

Ktoś mi na parkingu wgial i przerysował lewy błotnik przód i tył i do tego lusterko rozwalił,obudowa jest lekko peknieta i mysle na nią carbon załozyc i na druga tez zeby to jakos wygladało, szybka w lusterku do wymiany, wyglada na to ze jakims białym samochodem :((

Jaka cena bedzie roboty obu błotników są na nich małe wgniecenia takie na jednym średnicy 7 cm a na drugim kolo 9 oraz przerysowania. Lakiero to ciemny granat o symbolu LZ5L/LZ5L.Najgorsze jest to ze nie mam autocasco. Mam tylko OC w Alianzie na dodatek jestem współwlascicielem poniewaz mam 19 lat a mama jest wlascicielką i jest to pierwsze auto na nią zarejestrowane w styczniu tego roku. Niestety wszystkie ubezpieczenia są drogie :( Może cos polecicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...