Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S3 8Y facelift sedan - black mythos - 333KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, vvalery napisał(a):

Pewnie że jest, nawet z pamięciami ustawienia foteli. Nie ma wentylacji jakby ktoś chciał. Dla mnie było to wyrzucenie kasy w błoto. Zostawiłem lędźwie, bo z tego korzystałem. Każdy ma inne potrzeby a ta kasa pójdzie na felgi na lato ?

Fotel, z ręką na sercu ruszyłem elektrycznie, przez pięć lat, może 4 razy, ale tylko dlatego, że ktoś mi w serwisie przestawił.

Powiedz że chciałeś zaoszczędzić na masie a nie na kasie ?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, krzysiek_f napisał(a):

Powiedz że chciałeś zaoszczędzić na masie a nie na kasie ?

Krzysiek ..... zdradziłeś wszystkim sekret.

A tak na poważnie, to wszystkie dodatkowe duperele jak np. szyberdach ważą, a ten dodatkowo podnosi środek ciężkości. ?

Edytowane przez vvalery

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Parę fotek, które zrobiłem dzisiaj. Późno więc ostre słońce było i nie wszystkie wyszły tak jak chciałem to zamieszczam tylko te co się jako tako nadają.

IMG_0152.jpeg

IMG_0154.jpeg

IMG_0153.jpeg

IMG_0151.jpeg

IMG_0150.jpeg

IMG_0156.jpeg

IMG_0157.jpeg

IMG_0106.jpeg

IMG_0104.jpeg

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Bardzo fajna S3. Szerokiej drogi:oczko:

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Bardzo fajna S3. Szerokiej drogi:oczko:

Dzięki Muskel. Taki mały potworek. Na dynamic plus budzi się prawdziwy potwór. ?

Opublikowano

Mam w przyszłości zamiar kupić albo S3 albo Golfa 8 R. Aktualnie kupiłem miesiąc temu Seata Leona KL FR 2.0 TDI na dojazdy do pracy. Myślę że za rok najpóźniej dwa sprzedam go razem z Golfem 7.5  żony i kupię jej za te dwa auta właśnie albo S3 albo Golfa 8 R. 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Mam w przyszłości zamiar kupić albo S3 albo Golfa 8 R. Aktualnie kupiłem miesiąc temu Seata Leona KL FR 2.0 TDI na dojazdy do pracy. Myślę że za rok najpóźniej dwa sprzedam go razem z Golfem 7.5  żony i kupię jej za te dwa auta właśnie albo S3 albo Golfa 8 R. 

Powiedzmy, że żonie ?

Opublikowano

? Czasem też się nim będę poruszał ale głownie to raczej ona. Ja wolę V6 TDI?:grin:

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, Muskel1 napisał(a):

? Czasem też się nim będę poruszał ale głownie to raczej ona. Ja wolę V6 TDI?:grin:

Zmienisz zdanie ?

Opublikowano

Raczej nie, jeździłem już Golfem R:wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Weekendowe uzupełnienie S3. Garaż VAG się robi.IMG_0818.thumb.jpeg.eab3abb83c5692ce51d0c7d209f64c63.jpegIMG_0819.thumb.jpeg.a75486da92b5a118bdc2d394cc72cd63.jpegIMG_0868.thumb.jpeg.f77728370e82cf9356d59b0d83986357.jpegIMG_0865.thumb.jpeg.5adb343956b4424e09237a7cad89ef26.jpeg

IMG_0873.jpeg

Edytowane przez vvalery

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wjechał setup letni Wheelforce SL.2-FF 8,5x19”ET45 i opony z homologacją Audi ContiSport 5P RO2

IMG_1125.jpeg

IMG_1124.jpeg

Opublikowano

Kompletnie czarne felgi zawsze trochę giną na aucie.

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Kompletnie czarne felgi zawsze trochę giną na aucie.

Miało być All in black i jest. ? Dalsze plany nastąpią. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Takie późno popołudniowe session ?

IMG_1280.jpeg

IMG_1281.jpeg

IMG_1283.jpeg

IMG_1270.jpeg

Opublikowano

Jak się sprawuje?

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Jak się sprawuje?

Po 9k km jest dobrze choć wziął ok 400 ml oleju. Nie wiem czy to normalne na początku czy nie. Zobaczymy. Poza tym żadnych problemów. W zakrętach jak przyklejony, lepiej znacznie niż poprzednie kombi. Frajda jest i jak w tamtym czekasz następnego dnia żeby wsiąść i jechać. ?

Opublikowano

To super?

Właśnie miałem zapytać jak z poborem oleju, bo czytałem że właśnie różnie bywa z tymi silnikami. Możliwe, że to na początku tylko.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.05.2025 o 10:47, Muskel1 napisał(a):

To super?

Właśnie miałem zapytać jak z poborem oleju, bo czytałem że właśnie różnie bywa z tymi silnikami. Możliwe, że to na początku tylko.

A więc tak. Oleju nie bierze, ale po ok. 10k km wymieniono uszczelniacz na pompce skrzyni bo było zapocenie i to samo na torque splitterze. Koszt ok 5k PLN zrobiono na gwarancji. Tak więc nowe auta to nie jest ta jakość, która kiedyś była i trzeba się z tym pogodzić. Poza tym auto śmiga i ma nalatane prawie 16k km.

Opublikowano

No niestety i tak czasem bywa. 

Super, że wszystko poza tym śmiga.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.