Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wyposażenie warto mieć w Audi A4 B9?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Planuje zakup a4 b9 i zastanawiam się jakie wyposażenie jest godne polecenia, oraz jak rozpoznać te wyposażenie( ale wyszło masło maślane :D) 

Napewno bym chciał
vc- wiem jak rozpoznać
oswietlenie ambiente i side assist -> Niestety nie wiem jak rozpoznać 
lampy powyżej xenonu -> takze nie wiem jak rozpoznać
grzane siedzenia -> wiem jak rozpoznac

Pomoglby ktoś jak to moge rozpoznać , oraz dodał od siebie co jest wartego uwagi >? 

Opublikowano

chyba były już takie tematy, ale w b9 absolutnym must have to:

- lampy led (na zapalonych poznasz od razu, na zgaszonych pooglądaj ogłoszenia xenon przód ma takie specyficzne poziome kierunki a tylne lampy mają bardziej 'blady' kolor)

- klima 3 strefowa

- ambiente warto mieć chociaz podstawowe (białe podswietlenie, opcjonalnie są kolorowe), zmienia sporo. side assist to chyba tylko po 'okienku' w obudowie lusterka mozna poznac, na zdjeciach nie zobaczysz

- jesli przedlift to warto szukac z wiekszym ekranem mmi. kazdy z vc bedzie mial wiekszy ekran, auta bez vc wystepowaly z dwoma wersjami mmi

- w zasadzie to warto szukac sline wew. sline zewnetrzny duzo nie zmienia, ale wewnetrzny robi inne auto (fotele itp). oczywiscie mozna sobie to wszystko doposazyc i są auta z fajnymi fotelami bez sline ale to rzadkosc.

- radary - aktywny tempomat - asystent jazdy w korku

 

Opublikowano
  • Autor

okej, super a jak moge poznać ze jest radar ? tempomat i asystent?

 

Opublikowano

Jakiego szukasz? Przedlift czy polift bo to różnica w rozpoznawaniu.

Opublikowano

Według mnie to co warto mieć to 

S-tronic

VC

Lampy Full LED z asystentem świateł drogowych lub Matrix

Ambiente kolor

Klima 3 - strefy

Podgrzewane fotele 

Kamera cofania 

Asystent martwego pola

Ogolnie im więcej będzie asystentów to na plus.

Quattro , sam jeżdżę ośka ale następne będzie na pewno Quattro.

S-Line mile widziane ale nie odrzucalbym aut bez S-Line.

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

a sa inne skrzynie niz s-tronik? da sie to takze jakos rozroznic po zdjęciach? oraz
na niektórych zdjęciach widzę ze jest  sline zewnetrzy, ale np grile plaster miodu/ lub zwykły. Od czegos to zalezy? Czy poprostu moge kupic i zmienić p&p ?

Opublikowano

Są tiptronic ale tylko w tych mocniejszych 3.0 TDI. Są 2 różne silniki 3.0 TDI, tylko ten mocniejszy ma tiptronic,  wszystkie pozostałe silniki mają s-tronic. Po zdjęciach nie odróżnisz. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.