Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrillantRed BFB Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę że masz wywalony ezektor, jak to tam przerobiłeś?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Gorczyk napisał(a):

Widzę że masz wywalony ezektor, jak to tam przerobiłeś?

Mam wyrzucony eżektor, nki te pod kolektorem, sai i dv poprowadzone bezpośrednio w kolektor. Wyrwałem dosłownie wszystko, miałem takie silikonowe koreczki to wszystkie ujścia z kolektora zaślepione. Podciśnienie bezpośrednio z kolektora bez żadnego zaworka zwrotnego do pompy hamulcowej. Tip wyspawany już bez tych wyjść na sai. 
Estetycznie, porządek i działa tak samo a nawet lepie bo mniej miejsc do nieszczelności. 

Opublikowano

No to z tym się zgodzę, wygląda mega fajnie.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Gorczyk napisał(a):

No to z tym się zgodzę, wygląda mega fajnie.

Na Audizine szczegółowo jest opisane wyrzucenie całego tego makaronu. 

Opublikowano

Dzięki ?

Opublikowano
  • Autor

Wesołych Świąt i mokrego dyngusa ;)

 

 

IMG_4619.jpeg

IMG_4586.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Zacząłem zgłębiać temat elektrycznej pompy wspomagania zamiast tej hydraulicznej. Ktoś może próbował u siebie albo chciałby się podzielić jakimiś informacjami? 

Opublikowano
W dniu 26.04.2025 o 11:23, BartoszSoldier napisał(a):

Zacząłem zgłębiać temat elektrycznej pompy wspomagania zamiast tej hydraulicznej. Ktoś może próbował u siebie albo chciałby się podzielić jakimiś informacjami? 

Chętnie też posłucham ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, przemolll napisał(a):

Chętnie też posłucham ?

Mało przetarty szlak :D 

Jest na forum jedna sztuka opisana, rozmawiałem z użytkownikiem jak wsadził pompę z volvo ale tam potrzeba oddzielnego sterownika, żeby to prawidłowo i na 100% działało. Ja się zastanawiam coś na zasadzie pompy z fabii II albo audi A1 gdzie mamy wybudzenie po alternatorze albo szczytuje prędkość i się utwardza tak jak obecnie przy servotronicu.

Coś z tego będzie :a4fan:

Opublikowano

Widziałem dziś auto na żywo w Olsztynie. Wygląda pięknie, rzuca się w oczy i widać ogrom włożonej pracy. 

Opublikowano
W dniu 27.04.2025 o 20:22, BartoszSoldier napisał(a):

Mało przetarty szlak &nbsp:D 

Jest na forum jedna sztuka opisana, rozmawiałem z użytkownikiem jak wsadził pompę z volvo ale tam potrzeba oddzielnego sterownika, żeby to prawidłowo i na 100% działało. Ja się zastanawiam coś na zasadzie pompy z fabii II albo audi A1 gdzie mamy wybudzenie po alternatorze albo szczytuje prędkość i się utwardza tak jak obecnie przy servotronicu.

Coś z tego będzie :a4fan:

No to kabinuj chętnie zgapię ? 

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.04.2025 o 21:16, Mateusz1257 napisał(a):

Widziałem dziś auto na żywo w Olsztynie. Wygląda pięknie, rzuca się w oczy i widać ogrom włożonej pracy. 

Trzeba było machać, łapać, rzucać się pod auto :D pewnie jechałem z rodziną ale lubię pogadać z drugim motoświrem :a4fan:

 

Miałem pojawić się na Dajtkach na tym motofestiwalu w niedziele co był ale nie wszystkie elementy układanki skończone i lakier trzeba „dolizać” 

W lipcu chyba następna edycja, więc jest szansa :) 

 

W dniu 29.04.2025 o 20:20, przemolll napisał(a):

No to kabinuj chętnie zgapię ? 

 

Brak czasu narazie bo wysyłają mnie na kurs z pracy ale z każdą myślą i „oględzinami” pod maską staje się to coraz bardziej łatwiejsze ;) 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Auto bez zająknięcia pokonuje kilometry. Brak czasu na nic, praca dom praca dom a w garażu leży masa rzeczy do modzenia. Znalazłem tapicera samochodowego, który ogarnie mi fotele z Opla ale chociaż specjalistą jest dobrym w tym co robi to z pamięcią ma kłopoty i kontakt z nim średni :D 

Zbliża się serwis olejowy ale to po wycieczce na Ultrace ;) 

 

IMG_4825.jpeg

Opublikowano

Jedziesz pooglądać czy wystawiasz tam auto?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Rob@k napisał(a):

Jedziesz pooglądać czy wystawiasz tam auto?

Nieee, nie ta liga. Wystawić na pobliski parking jedynie 🤣 Chociaż jak jeżdżę po innych zlotach, mniejszych i patrzę jakie samochody wjeżdżają na „scenę” to stwierdzam, że nie ma żadnych selekcji … ostatnio widziałem golfa V z rozcięciem, zardzewiałą dziurą w drzwiach na szerokość dłoni 🤣 

Opublikowano

Też się zastanawiam nad wyjazdem do Wrocka. Żony kuzyn wystawia tam auta, tylko oni fani BMW.

Opublikowano
2 godziny temu, BartoszSoldier napisał(a):

Nieee, nie ta liga. Wystawić na pobliski parking jedynie 🤣 Chociaż jak jeżdżę po innych zlotach, mniejszych i patrzę jakie samochody wjeżdżają na „scenę” to stwierdzam, że nie ma żadnych selekcji … ostatnio widziałem golfa V z rozcięciem, zardzewiałą dziurą w drzwiach na szerokość dłoni 🤣 

Nie bądź taki skromny 😁To jedna z ładniejszych B7 w Pl 💪

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Rob@k napisał(a):

Też się zastanawiam nad wyjazdem do Wrocka. Żony kuzyn wystawia tam auta, tylko oni fani BMW.

W tym roku będę pierwszy raz bo zawsze spóźniałem się z biletami :D impreza na skalę światową, więc nawet po zdjęciach filmach zawsze jest co oglądać ;) 

20 godzin temu, NervaR napisał(a):

Nie bądź taki skromny 😁To jedna z ładniejszych B7 w Pl 💪

Taaa coraz więcej osób zaczepia :D ostatnio jadę z córką przez miasto i na światłach jakiś facet obok z pasu ogląda, przygląda się i patrzy na nas, pokazuje 👍 a córka speszona odwraca się i mówi „Tata znasz tego Pana? Lepiej jedź bo coś od nas chce” 🤣

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto na sprzedaż Otomoto

Dla forumowiczów rabat. 

Opublikowano

Panie za tyle to ja myślałem swoją wystawić 😀

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.